Aké lepidlo je najlepšie použiť na kladenie drevených podláh?

Aké lepidlo je najlepšie použiť na kladenie drevených podláh?

12. 05. 2020
Zdieľať

Bona Quantum predstavuje novú generáciu lepidiel na báze silánu s integrovanou bariérou proti vlhkosti na inštaláciu drevených podláh. Jedinečná receptúra ponúka produkt 2 v 1, vynikajúci svojou pevnosťou, ktorá sa postupom času zvyšuje.

Lepidlo Bona Quantum poskytuje dlhodobý výkon a stabilný výsledok. Zaisťuje, že podlaha zostane dobre prilepená a nedôjde k zmršteniu dreva. Ide o všestranný produkt, ktorý prináša fantastický výkon, nech ide o akýkoľvek typ práce. Vďaka univerzálnemu použitiu je najlepšou voľbou na širokú škálu podlahových krytín, takže nemusíte skladovať veľké množstvo produktov.

Technológia Bona Titanium Technology poskytuje lepidlu Bona Quantum štvornásobné zosieťovanie pre dlhú trvácnosť a extrémne vysokú počiatočnú pevnosť lepenia, ktorá drží prvky na svojom mieste, najmä širšie dosky, bez rizika vzniku dutých miest. Podlahy inštalované s Bona Quantum možno bezpečne zaťažiť ľahkou chôdzou už po 4-6 hodinách.2642547
BONA CR

Vyvíjajúca sa pevnosť

Technológia Titanium Technology dodáva lepidlu Bona Quantum pevnosť, ktorá sa postupom času zvyšuje. Lepidlo sa jednoducho aplikuje a vytvára hladký povrch s extrémne dobrým výsledkom nalepenej drevenej podlahy. 

Lepidlo Bona Quantum vyhovuje dnešným moderným potrebám vďaka schopnosti absorbovať pohyb a sily medzi podlahovým prvkom a podkladom.2642551
BONA CR

Bariéra proti vlhkosti

Bona Quantum ušetrí čas tam, kde podklad nie je dostatočne suchý. Pôsobí ako integrovaná bariéra proti vlhkosti. Produkt 2 v 1, bariéra proti vlhkosti a lepidlo, zaisťuje úspešné kladenie podlahy v širokom meradle podmienok. Ochráni betónový podklad proti vlhkosti až do 5 CM% alebo 95% RH (85% RH pre podlahové vykurovanie). Pri použití novej stierky Bona Trowel Plus se znížia prestoje a je možné dosiahnuť až 30 % úsporu.2642549
BONA CR

Široká použiteľnosť

Lepidlo Bona Quantum možno použiť na rôzne typy drevených podláh. Udržiava optimálnu rovnováhu medzi pevnosťou a elasticitou rok od roka, poskytuje podlahe životnosť vysokokvalitného produktu. Bona Quantum možno použiť tiež na vonkajšie palubovky* a na kovové povrchy. Tento všestranný produkt môže pokryť až 90 % vašich potrieb lepidla.

*Pri použití na vonkajších palubovkách kontaktujte pre viac informácií nášho Bona technika. 2642553
BONA CR

Nový štítok pre životné prostredie 

Uvedením Bona Quantum a lepidiel novej generácie sme urobili nový krok na ceste k udržateľnosti Bona. Predstavujeme ekologický obal vyrobený z recyklovaných plastových vedier. Nový obal má moderný vzhľad a je vyrobený zo 75 % recyklovaného plastu. Ušetríme tak až 13 % CO2. Taktiež znižujeme svoju uhlíkovú stopu približne o 60 %. Nový vzhľad zahŕňa tlač etiket priamo na produkt, ktoré sa nemôžu náhodne odlúpnuť.   

Bona CR, spol. s r.o.                                
Obchodní 132                                                           
251 01  Čestlice
tel. CR: +420 211 153 340
tel. SR: +421 265 457 161
fax CR: +420 211 153 349

bonacr@bona.com, www.bona.com/cz2643227

 

 

Zdroj: PR článok BONA CR, spol. s.r.o.

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: drevené podlahy
Zdieľať článok

Diskusia