Dlažby, tvarovky PRESBETON so zľavou až 23%

12. 09. 2016
Zdieľať

Plánujete na jeseň ešte nejaké úpravy okolo domu? Chýba Vám chodník alebo príjazdová cesta ku garáži? Ideálny čas všetko dotiahnuť do konca a využiť výhodné cenové ponuky spoločnosti PRESBETON na nákup vybraných druhov dlažieb v rôznych farbách a formátoch, niekoľkých typov murovacích tvaroviek a kameňov či rôzne tvarovaných palisád a obrubníkov. Zľavy štartujú v septembri a až do konca októbra môžete nakupovať so zľavou až 23%.

Prvýkrát v akcii aj dlažby s povrchovou úpravou Perfect Clean TOP, ktorá ochráni dlažbu nielen pred bežným znečistením, ale aj pred škvrnami od kávy, červeného vína, horčice, kečupu, rôznych druhov olejov a produktov grilovanie. S povrchovou úpravou Perfect Clean TOP možno tieto nečistoty pohodlne odstrániť jednoduchým zotretím handrou, popr. odstrániť za použitia kefy, vody s prídavkom saponátu a následným spláchnutím prúdom vody.


Natural rada BARK 18% ZĽAVA

Natural rada BARK 18% ZĽAVA
PRESBETON Nova, s.r.o.

Výhodne sa dá tiež zakúpiť veľmi obľúbenou natural dlažbu BARK, ktorá je vernou imitáciou dreva a k tomu v rovnakom reliéfu môžete kúpiť aj schody či palisády.

Kto premýšľa nad výberom dlažby na terasu, tak môže využiť zaujímavých cien pri plošných dlažieb ako je SIMONA a GRENA s vymývaným povrchom alebo TAŤÁNA a FATIMA s tryskaným povrchom.

Tovar je možné zakúpiť u zmluvných partnerov spoločnosti PRESBETON alebo priamo vo firemných prevádzkach výrobcu. Zoznam všetkých predajcov nájdete tu. V priložených letákoch si môžete prezrieť kompletnú ponuku výrobkov v akcii

www.presbeton.cz/uploads/knihovna/slevove-letaky/presbeton-podzim-v-barvach-2016-8stran-a4-sk-oblast-i-04-web.pdf

www.presbeton.cz/uploads/knihovna/slevove-letaky/presbeton-podzim-v-barvach-2016-8stran-a4-sk-oblast-ii-04-web.pdf

Ukážky realizácií jednotlivých produktov nájdete na www.presbeton.cz.

ZDROJ PR článok spoločnosti PRESBETON Nova, s.r.o.

Kategória: Aktuality Podlaha, dlažba
Zdieľať článok

Diskusia