Kamenné chodníčky = pekné okolie domu v každom počasí

05. 11. 2021 Zdieľať

Chladné a daždivé počasie nám teraz môže robiť spoločnosť kedykoľvek. Vodou presýtený trávnik v okolí domu nie každému vyhovuje. Tony blata na topánkach a hlboké stopy, ktoré zničia celé leto poctivo „stajlovanú“ trávu. Chodníčky a plochy z kameňa zachraňujú situáciu.

Krásne a bezpečné celý rok

Ak si v okolí domu alebo na tých miestach v záhrade, kadiaľ často prechádzate, vytvoríte spevnenú plochu z toho správneho materiálu, zachováte si upravený exteriér po celý rok. Bude to navyše aj praktické… Aký materiál si teda vybrať? Ak stavíte na žulu, vyhrali ste.

Žulová dlažba na chodníku pred domom

Zdroj: Zavalidrov Stone

  • Je trvanlivá.
  • Dobre odoláva akémukoľvek počasiu.
  • Je farebne stála.
  • Má zaujímavý dizajn.
  • Šetrí životné prostredie (prírodný materiál, z ktorého sa neuvoľňujú žiadne škodliviny ani pri prehriatí v lete).

Po vydláždenej žulovej ploche bezpečne a pohodlne prejdete, aj keď je vonku naozaj škaredo. Jej povrch možno upraviť napríklad zdrsňovaním, aby ste si boli istí, že sa ani počas zimných mrazov nepošmyknete. Medzi obľúbené úpravy žulových prvkov, ktoré dokáže zabezpečiť aj spoločnosť Zavalidrov Stone, totiž patrí:

  • úprava tlakovou vodou
  • leštenie
  • tromlovanie (úprava kociek vo vibračnom bubne)
  • flambovanie(zdrsňovanie pri vysokej teplote)
  • satinovanie atď.

Presne podľa vášho vkusu

Rezanie a štiepanie sú samozrejmosťou, takže dlažba môže mať rôzne rozmery. Stačí sa rozhodnúť, čo sa najviac hodí k vášmu domu či záhrade. Žula pristane vidieckej klasike aj modernej extravagancii či minimalizmu. Spoločnosť Zavalidrov Stone má k dispozícii katalógové portfólio, ak sa potrebujete inšpirovať, no bez problémov zvládne akýkoľvek projekt na mieru. Podľa slov jej riaditeľa Nazara Zavalidrova spolupracuje len so skúsenými remeselníkmi, ktorí sú umelcami vo svojom odbore. Dodajú teda všetko, čo sa zo žuly dá vyrobiť, a to do exteriéru, ale aj interiéru. Využívajú pritom vlastné výrobné kapacity, takže aj cenu vám prispôsobia presne na mieru.

Žulová dlažba na chodníku pred domom

Zdroj: Zavalidrov Stone

Žulou sa to nekončí…

Pri žule sa ponuka Zavalidrov Stone len začína. Ponúkajú aj dlažbu z čierneho gabra, tiež vhodnú do upršaných oblastí. Na verejných priestranstvách sa z portfólia spoločnosti uplatnia aj hmatové dlaždice.

Stačí si len vybrať.

Viac na www.zavalidrovstone.sk

Zdroj: PR článok spoločnosti Zavalidrov Stone, s. r. o.

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: chodníky exteriérové dlažby kamenné dlažby záhradné chodníky záhradné inšpirácie
Zdieľať článok