vinylová podlaha
Zdroj: Gerflor

Vinylové podlahy Gerflor s textilnou podložkou lákajú svojimi dekormi a pokládkou bez lepidla

14. 10. 2020 Zdieľať

Gino Venturelli, taliansky kreatívny riaditeľ skupiny Gerflor, vie, že pre francúzskeho výrobcu vinylových krytín je výnimočnosť dizajnu podlahových materiálov úplne zásadná. A že sa jeho tímu práca darí, potvrdzujú aj dekory vinylových podláh Gerflor s textilnou podložkou.

Pre rôzne náročných užívateľov navyše ponúka Gerflor tri príbuzné produktové rady – Texline, HQR a Home Comfort.

Vedeli ste, že tieto podlahy sú určené hlavne pre voľnú pokládku a nepotrebujú tak lepidlo? Navyše sú plne recyklovateľné, neuveriteľne komfortné sú aj z pohľadu akustiky alebo pri chôdzi. Pohodlím a tepelným komfortom sa blížia kobercom a výrazne prekonávajú dlažbu alebo laminátové krytiny. Veľkou výhodou je aj skutočnosť, že sú odolné proti vode a poškriabaniu. Podlahy s textilnou podložkou od firmy Gerflor ako jediné na trhu spoľahlivo vyrovnajú drobné nerovnosti podkladu vďaka unikátnej patentovanej technológii Gerflor Fiber Technology. Napr. pri drevených palubovkách dokážu vyrovnať spoje do 3 mm, u dlažby potom škáry do šírky 5 mm a hĺbky 1 mm.

vinylová podlaha

Zdroj: Gerflor

Najrozšírenejší rad samovyrovnávacích podlahových krytín Gerflor Texline sa hodí do všetkých priestorov v byte a skladá sa z ochrannej polyuretánovej vrstvy Pure Clean s protišmykovou úpravou, medzivrstvy zo sklených vlákien, kompaktnej vyrovnávacej vrstvy a patentovanej textilnej podložky Gerflor. Ak preferujete odolnosť, voľte maximálne odolný rad PVC podláh Gerflor HQR, na ktorý poskytuje výrobca 15ročnú záruku.

vinylová podlaha

Zdroj: Gerflor

Húževnatosť tejto podlahovej krytiny má na svedomí silná nášľapná vrstva, ktorá kryje dekoratívnu penu, ktorá určuje vzhľad podlahy. Široká ponuka luxusných dekorov radí Gerflor HQR medzi špičkové podlahové krytiny. Hľadáte maximálne pohodlie a vysoký komfort? Potom budete hľadať v dekoroch série Gerflor Home Comfort. Táto krytina kladie dôraz predovšetkým na najčastejšie požiadavky zdravého interiéru, akými je maximálny útlm hluku, dobrá tepelná akumulácia, odolnosť, ľahká čistiteľnosť a v neposlednom rade pohodlie pri chôdzi. Vďaka zosilnenej textilnej podložke má Gerflor Home Comfort najlepší akustický výsledok zo všetkých druhov vinylových podláh (20 dB).

vinylová podlaha

Zdroj: Gerflor

Podlaha je dôležitou súčasťou vnútorného vybavenia Vášho domova a len málokto si vie vopred predstaviť konečný výsledok. Preto Vám spoločnosť Gerflor ponúka inšpiráciu na rôznych príkladoch už dokončených projektov. Ďalšie informácie o kompletnej ponuke vinylových krytín Gerflor nájdete na www.gerflor.sk.

 

Zdroj: PR Gerflor SK s.r.o.

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: podlahová krytina PVC podlahy vinylové podlahy
Zdieľať článok