Zdroj: Gerflor

Gerflor predstavuje novú kolekciu vinylových podláh v roliach s textilnou podložkou

12. 05. 2022 Zdieľať

Značka Gerflor je dlhé roky neodmysliteľne spätá s podlahovou krytinou v roliach s textilnou podložkou. Ako jediné na trhu spoľahlivo vyrovnajú drobné nerovnosti podkladu vďaka unikátnej patentovanej technológii. Pre rôzne náročných užívateľov ponúka Gerflor od roku 2021 dva príbuzné produkty (Texline a HQR) a jednu novinku, ktorá sa hodí napríklad aj do komerčných priestorov (Libertex). V novej kolekcii sa opäť môžete tešiť na nové, krásne designy ako v tradičných dekoroch, tak aj v dizajnových špecialitách, inšpirovaných aktuálnymi módnymi trendmi z celého sveta.

Texline – pohodová podlaha do každej miestnosti

Najrozšírenejší rad podlahových krytín Gerflor Texline je určený predovšetkým na využitie v bytových priestoroch a vďaka perfektnému pomeru cena/výkon je u zákazníkov trvale obľúbený. Vďaka možnosti rýchlej pokládky ju majitelia bytov a domov preferujú aj pri rekonštrukciách. Nechajte sa zlákať jednoduchým. spôsobom vykonania, ktorý zvládnete aj svojpomocne. Určite oceníte širokú ponuku dekorov a možnosť umiestniť túto krytinu do každej miestnosti – izby, vstupnej haly aj kúpeľne: tam všade je možné podlahu bez obáv položiť.

Rodina na bielom gauči

Zdroj: Gerflor

Texline dokáže vďaka patentovanej technológii vyrovnať drobné nerovnosti podkladu. Povrchová úprava PureClean vytvára efektívnu bariéru, ktorá pomáha zabrániť usadzovaniu nečistôt a redukuje vplyv denného opotrebovania. Praktická je tiež odolnosť proti vrypu alebo otlačeniu vďaka kvalitnej nášľapnej vrstve v kombinácii s pružným materiálom podkladu. Skvelá je na tejto krytine aj jej vodeodolnosť, takže sa s ňou môžete bez obáv radovať aj v kúpeľni alebo kuchyni.

Moderná kuchyňa s jedálňou v tmavom minimalistickom štýle

Zdroj: Gerflor

HQR – Extra kvalita

Na maximálne odolný rad PVC podláh Gerflor HQR poskytuje výrobca 15-ročnú záruku. Húževnatosť podlahovej krytiny má na svedomí silná nášľapná vrstva, ktorá kryje dekoratívnu penu, ktorá určuje vzhľad podlahy. Široká ponuka luxusných dekorov potom Gerflor HQR radí medzi špičkové podlahové krytiny. Kolekcia Texline a HQR ponúka celkom 47 dekorov.

Moderná dizajnová jedýleň v zelenohnedej pastelovej

Zdroj: Gerflor

TARALAY LIBERTEX – PVC v roliach s textilnou podložkou pre voľnú pokládku aj v komerčných priestoroch

Úplne nový koncept podláh s exkluzívnou MAX3 konštrukciou je určený na voľnú pokládku aj pre komerčné využitie – to je novinka s názvom Taralay Libertex. Výnimočnosť produktu podčiarkuje trend dnešnej doby – vysoké nároky na rýchlosť a efektivitu vykonania. Najväčšími výhodami tejto podlahy sú:

  • voľná pokládka aj v komerčných priestoroch
  • krytina je určená pre vysokú záťaž – nášľapná vrstva má 0,7 mm, celková hrúbka je 3,65 mm
  • akustická ochrana – krytina tlmí hluk až o 19 dB
  • jednoduchá a rýchla údržba – povrchová úprava Protecsol®

Nový MAX3 systém tvorí kompaktná vrstva so skleným vláknom; akustická pena a textilná podložka so schopnosťou vyrovnávať drobné nerovnosti podkladu. Vďaka minimálnej príprave existujúceho podkladu a možnosti voľnej pokládky je táto podlaha ideálna pre tých, ktorí šetria čas, chcú rýchlo bývať alebo čo najskôr pracovať v novom či zrekonštruovanom byte či kancelárii. Z kolekcie 20 dekorov Libertex môžete vyberať nielen drevené motívy, ale aj imitácie betónu a farebné odtiene.

Sivý gauč s malým retro stolíkom v obývačke

Zdroj: Gerflor

Všetky informácie, dekory a brožúry k vyššie uvedeným podlahovým krytinám nájdete na www.gerflor.sk.

Zdroj: PR článok Gerflor SK s.r.o.

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: podlahové krytiny PVC podlahy renovácia podlahy vinylové podlahy
Zdieľať článok