Vodeodolná vinylová podlaha na jeden klik
Zdroj: Fatra

Vodeodolná vinylová podlaha na jeden klik

08. 04. 2021 Zdieľať

Hľadáte podlahovú krytinu, ktorá dokonale imituje drevo nielen na pohľad, ale aj na dotyk? Navyše je odolná proti vlhkosti, baktériám a zároveň sa ľahko inštaluje? Ideálnym riešením je celovinylová podlaha WELL-click od českého výrobcu Fatra, a. s.

Kolekcia WELL-click ponúka 16 drevených dekorov, ktorým dodáva výnimočnosť autentická kresba dreva. Vďaka špeciálnej štruktúre vodotesnej základnej dosky, zvukovej podložky a elastickej vrstvy je táto podlahovina 100 % vodeodolná a je tak ideálnym riešením do kúpeľní a kuchýň. Ďalej sa môže pochváliť skvelou zvukovou izoláciou až 18 dB. V prípade kladenia na podlahové kúrenie disponuje vynikajúcou priepustnosťou tepla.

WELL-click 3D řez podlaha

Rez podlahou WELL-click Zdroj: Fatra

Jednoduchosť a rýchlosť inštalácie zaručuje unikátny zámkový systém, pri ktorom sa do seba jednotlivé dosky len zacvaknú a to je celé. Nie je už potrebné žiadne lepenie. Prácu tak zvládne aj začiatočník. V neposlednom rade je zásadnou výhodou aj povrch odolný proti baktériám. Zdravotnú bezpečnosť udáva ekologická certifikácia Greenguard, ktorá zaručuje, že táto podlahová krytina spĺňa najvyššie nároky na emisné predpisy v interiéroch.

podlaha WELL-click, Dub popolavý, 40146-1

WELL-click, Dub popolavý, 40146-1 Zdroj: Fatra

Zdroj: Fatra

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: drevené podlahy podlahové krytiny vinylové podlahy
Zdieľať článok