Zámkové rigidné vinylové dielce Creation lákajú vzhľadom, komfortom a akustikou

24. 05. 2023 Zdieľať

Kolekcia Creation ponúka pravidelne to najlepšie, čo Gerflor v oblasti vinylových krytín ponúka. Celý sortiment sa nesie v duchu noviniek ako v rámci nových designov, tak aj v oblasti kvality a technológií.

Atraktívne sú najmä rigidné zámkové dielce Creation, ktoré ponúka Gerflor v dvoch variantoch: rad SOLID CLIC kombinuje rigidnú vrstvu pre lepšiu stabilitu a vinylovú vrstvu pre lepší komfort pri chôdzi, dielce RIGID LOCK ACOUSTIC majú integrovanú akustickú podložku, schopnú tlmiť zvuk.

vinylové dielce

Rigidné vinylové dielce Creation LOCK ACOUSTIC kombinujú pevnú rigidnú podlahu s integrovanou akustickou podložkou, ktorá zvyšuje krokovú nepriezvučnosť o 19 dB. Zdroj: Gerflor

Rigidné vinylové dielce Creation SOLID CLIC vynikajú vďaka novej konštrukcii DuoCore 2.0 tou najlepšou možnou rovnováhou medzi rigidnou a komfortnou zónou. Táto moderná a žiadaná podlaha ponúka obyvateľom domov a bytov všetko, čo náročný zákazník pri súčasných podlahových krytinách hľadá. Rôzne rozmery lamiel vrátane XL formátu 1,5m vyhovejú individuálnemu vkusu a požiadavkám, transparentná nášľapná vrstva prináša autentický vzhľad podlahy. Vysoká kvalita dizajnu a štruktúrovaný embossing zaisťujú ultra-realistický vzhľad podlahy, nová povrchová úprava Protecshield™ potom sľubuje jednoduchú údržbu a vysokú odolnosť voči poškriabaniu a škvrnám.

Rigidní vinylové dílce Creation 0347 Ballerina

Rigidné zámkové dielce Creation ponúkajú obyvateľom domov a bytov všetko, čo náročný zákazník pri súčasných podlahových krytinách hľadá, vrátane rôznych rozmerov lamiel vrátane XL formátu 1,5 m. Zdroj: Gerflor

Súčasne je to výrobok Made in France s patentovaným gravitačným systémom, ktorý znižuje uhlíkovú stopu v porovnaní s konkurenciou až o 30 %. Krytiny sú navyše 100% recyklovateľné a obsahujú až 55 % recyklovaného obsahu. Tieto vinylové dielce ocenia aj zákazníci, ktorým nie je ľahostajné, čo nové výrobky do vzduchu miestnosti vypúšťajú: TVOC po 28 dňoch je menej ako 10µg/m3 a garantuje najlepšiu kvalitu vnútorného prostredia. Podľa miery záťaže si možno vybrať z troch produktových typov: Creation 30 SOLID CLIC patrí do záťažovej triedy 23/31, Creation 40 SOLID CLIC do triedy 23/32/41 a Creation 55 SOLID CLIC do záťažovej triedy 33/42.

vinylová podlaha

Dizajn, komfort a špičková akustika – to sú len niektoré z predností zámkových rigidných vinylových dielcov Creation LOCK ACOUSTIC.
Zdroj: Gerflor

Rigidné vinylové dielce Creation LOCK ACOUSTIC kombinujú vďaka patentovanej technológii RCB (Rigid Composite Board) pevnú rigidnú podlahu s integrovanou akustickou podložkou, ktorá zvyšuje kročajovú nepriezvučnosť o 19 dB. Dielce vyrábané v Belgicku ponúkajú veľký výber formátov lamiel, povrchovú úpravu Protecshield™, ich 4V škáry vytvárajú dokonalý efekt dlaždíc a lamiel.

podlaha z vinylu

Prírodný vzhľad, vysokú odolnosť a jednoduchú údržbu zámkových rigidných vinylových dielcov Creaton LOCK ACOUSTIC zaisťuje povrchová úprava Protectshield.
Zdroj: Gerflor

Okrem akustiky ich ocenia aj majitelia rekonštruovaných domov a bytov, pretože krytiny je možné pokladať bez lepenia priamo na dlažbu so škárami < 6 mm. Štandardom je aj tu najlepšia kvalita vnútorného vzduchu (TVOC < 10 µg/m3), 100% recyklovateľnosť a vysoký podiel recyklovaného obsahu (35 %). Dielce sú v ponuke v dvoch radoch: Creation 40 LOCK ACOUSTIC a Creation 55 LOCK ACOUSTIC.

Prehľad všetkých kolekcií vinylových dielcov Gerflor Creation nájdete na www.gerflor.sk.

Zdroj: PR článok Gerflor SK s.r.o.

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: akustika vinylové podlahy
Zdieľať článok