Zámkové rigidné vinylové dielce Creation lákajú vzhľadom, komfortom a akustikou

24. 05. 2023 Zdieľať

Kolekcia Creation ponúka pravidelne to najlepšie, čo Gerflor v oblasti vinylových krytín ponúka. Celý sortiment sa nesie v duchu noviniek ako v rámci nových designov, tak aj v oblasti kvality a technológií.

Atraktívne sú najmä rigidné zámkové dielce Creation, ktoré ponúka Gerflor v dvoch variantoch: rad SOLID CLIC kombinuje rigidnú vrstvu pre lepšiu stabilitu a vinylovú vrstvu pre lepší komfort pri chôdzi, dielce RIGID LOCK ACOUSTIC majú integrovanú akustickú podložku, schopnú tlmiť zvuk.

vinylové dielce

Rigidné vinylové dielce Creation LOCK ACOUSTIC kombinujú pevnú rigidnú podlahu s integrovanou akustickou podložkou, ktorá zvyšuje krokovú nepriezvučnosť o 19 dB. Zdroj: Gerflor

Rigidné vinylové dielce Creation SOLID CLIC vynikajú vďaka novej konštrukcii DuoCore 2.0 tou najlepšou možnou rovnováhou medzi rigidnou a komfortnou zónou. Táto moderná a žiadaná podlaha ponúka obyvateľom domov a bytov všetko, čo náročný zákazník pri súčasných podlahových krytinách hľadá. Rôzne rozmery lamiel vrátane XL formátu 1,5m vyhovejú individuálnemu vkusu a požiadavkám, transparentná nášľapná vrstva prináša autentický vzhľad podlahy. Vysoká kvalita dizajnu a štruktúrovaný embossing zaisťujú ultra-realistický vzhľad podlahy, nová povrchová úprava Protecshield™ potom sľubuje jednoduchú údržbu a vysokú odolnosť voči poškriabaniu a škvrnám.

Rigidní vinylové dílce Creation 0347 Ballerina

Rigidné zámkové dielce Creation ponúkajú obyvateľom domov a bytov všetko, čo náročný zákazník pri súčasných podlahových krytinách hľadá, vrátane rôznych rozmerov lamiel vrátane XL formátu 1,5 m. Zdroj: Gerflor

Súčasne je to výrobok Made in France s patentovaným gravitačným systémom, ktorý znižuje uhlíkovú stopu v porovnaní s konkurenciou až o 30 %. Krytiny sú navyše 100% recyklovateľné a obsahujú až 55 % recyklovaného obsahu. Tieto vinylové dielce ocenia aj zákazníci, ktorým nie je ľahostajné, čo nové výrobky do vzduchu miestnosti vypúšťajú: TVOC po 28 dňoch je menej ako 10µg/m3 a garantuje najlepšiu kvalitu vnútorného prostredia. Podľa miery záťaže si možno vybrať z troch produktových typov: Creation 30 SOLID CLIC patrí do záťažovej triedy 23/31, Creation 40 SOLID CLIC do triedy 23/32/41 a Creation 55 SOLID CLIC do záťažovej triedy 33/42.

vinylová podlaha

Dizajn, komfort a špičková akustika – to sú len niektoré z predností zámkových rigidných vinylových dielcov Creation LOCK ACOUSTIC.
Zdroj: Gerflor

Rigidné vinylové dielce Creation LOCK ACOUSTIC kombinujú vďaka patentovanej technológii RCB (Rigid Composite Board) pevnú rigidnú podlahu s integrovanou akustickou podložkou, ktorá zvyšuje kročajovú nepriezvučnosť o 19 dB. Dielce vyrábané v Belgicku ponúkajú veľký výber formátov lamiel, povrchovú úpravu Protecshield™, ich 4V škáry vytvárajú dokonalý efekt dlaždíc a lamiel.

podlaha z vinylu

Prírodný vzhľad, vysokú odolnosť a jednoduchú údržbu zámkových rigidných vinylových dielcov Creaton LOCK ACOUSTIC zaisťuje povrchová úprava Protectshield.
Zdroj: Gerflor

Okrem akustiky ich ocenia aj majitelia rekonštruovaných domov a bytov, pretože krytiny je možné pokladať bez lepenia priamo na dlažbu so škárami < 6 mm. Štandardom je aj tu najlepšia kvalita vnútorného vzduchu (TVOC < 10 µg/m3), 100% recyklovateľnosť a vysoký podiel recyklovaného obsahu (35 %). Dielce sú v ponuke v dvoch radoch: Creation 40 LOCK ACOUSTIC a Creation 55 LOCK ACOUSTIC.

Prehľad všetkých kolekcií vinylových dielcov Gerflor Creation nájdete na www.gerflor.sk.

Zdroj: PR článok Gerflor SK s.r.o.

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: akustika vinylové podlahy
Zdieľať článok
Akú starostlivosť potrebuje trávnik na jar? Máme zaujímavý tip, ako vyplniť prázdne miestaUrob si sám

Akú starostlivosť potrebuje trávnik na jar? Máme zaujímavý tip, ako vyplniť prázdne miesta

V Medzilaborciach zmodernizovali centrálny systém zásobovania teplom, k čerpadlám pribudne fotovoltikaASB.sk

V Medzilaborciach zmodernizovali centrálny systém zásobovania teplom, k čerpadlám pribudne fotovoltika

Brány rodinných domov: Ako si vybrať ideálnu?Dom z tehly

Brány rodinných domov: Ako si vybrať ideálnu?

Interiérové okenné parapety z drevených odrezkovUrob si sám

Interiérové okenné parapety z drevených odrezkov