Štedré Vianoce so stavebným sporením

31. 12. 2012
Zdieľať

Vianoce môžete mať celý rok. S Prvou stavebnou sporiteľňou to ide. Líder na trhu stavebného sporenia zabezpečí každému svojmu klientovi bez výnimky bezpečné a nadštandardné zhodnotenie vkladov. Po splnení vopred stanovených podmienok získa každý sporiteľ nárok na stavebný úver s nízkym úrokom, nemenným počas celého obdobia splácania . A k tomu množstvo ďalších výhod.

— Advertorial spoločnosti Prvá stavebná sporiteľňa a.s. —

Zhodnotenie vkladov o viac ako 5 % ročne

Pýtate sa, ako je to možné? Napríklad aj preto, že v PSS, a. s., zhodnotíme vaše vklady garantovanou úrokovou sadzbou i štátnou prémiou. Každý stavebný sporiteľ, a teda aj vy, máte nárok na štátnu prémiu, ktorá v tomto roku predstavuje 10 % z ročných vkladov, maximálne 66,39 € ročne. 
 
„Presnejšie, ak v priebehu tohto roka, najneskôr do 31. decembra 2012, vložíte na svoj účet stavebného sporenia alebo na účet svojho dieťaťa aspoň 663,90 €, získate nárok na štátnu prémiu v maximálnej výške. Pritom môžete sporiť pravidelnými mesačnými vkladmi alebo jednorazovo. Výsledkom vašej snahy vždy bude zhodnotenie prostriedkov na účte stavebného sporenia v priemere o viac ako 5 % ročne pri 6-ročnom účelovom sporení,“  hovorí Ing. Imrich Béreš, predseda predstavenstva Prvej stavebnej sporiteľne, ktorá sa v ankete Banka roka 2012 umiestnila na 3. mieste. 

Štedré Vianoce so stavebným sporením

1176172
Prvá stavebná sporiteľňa a.s.

Úvery presne na mieru

Výpočet výhod sa však ešte zďaleka nekončí. „Kto splní vopred stanovené podmienky, tomu poskytneme stavebný úver s úrokom už od 2,9 % ročne,“ vysvetľuje Ing. Imrich Béreš s tým, že úroková sadzba stavebných úverov v PSS, a. s., sa nemení počas celého obdobia splácania. Navyše, stavebné úvery až do 40-tisíc € nevyžadujú zabezpečenie nehnuteľnosťou ani dokladovanie príjmu. 
 
Niet divu, že za tento produkt v roku 2012 už tretí raz ocenila odborná porota Zlatou mincou. Ak budete potrebovať finančné prostriedky skôr, môžete siahnuť po niektorom z medziúverov. PSS, a. s., ich na jednu úverovú zmluvu poskytuje až do výšky 170-tisíc € a manželom, resp. partnerom až do 340-tisíc €. 
 

Zabezpečte sa poistením

Líder na slovenskom trhu stavebného sporenia, ktorý tento rok oslávil 20. narodeniny, len nedávno rozšíril svoju ponuku o poistné produkty. Obchodní zástupcovia PSS, a. s., vám počas jedného jediného stretnutia sprostredkujú aj unikátne kapitálové životné poistenie, ktoré vás zabezpečí v nepredvídaných životných okamihoch, aj poistenie vášho domu či bytu, resp. vašej domácnosti pred neočakávanými udalosťami. 
 
Určite súhlasíte s tým, že pocit bezpečia veľmi úzko súvisí s vianočnou pohodou. Preto neváhajte a kontaktujte obchodných zástupcov Prvej stavebnej sporiteľne. Či už osobne, alebo na telefónnom čísle 02/58 55 58 55. Prípadne si podrobnejšie informácie aj kontakty vyhľadajte na stránke www.pss.sk.
Kategória: Legislatíva a financovanie Stavba a rekonštrukcia
Zdieľať článok

Diskusia