Zdroj: Mountfield

Fantázii sa medze nekladú. Inspirácie pre vašu vianočnú výzdobu

24. 11. 2023 Zdieľať

Jeseň je už v plnom prúde, ale vy sa už môžete začať tešiť na Vianoce. Vianočné prípravy môžu byť veľmi zábavným a kreatívnym spôsobom, ako si spríjemniť sychravé obdobie.

Môže sa zdať, že na vianočné ozdoby je ešte príliš skoro, ale opak je pravdou. Jeseň je najlepší čas na to, aby ste začali premýšľať o darčekoch a o tom, ako si vyzdobíte svoj domov. Na trhu je široká ponuka výrobkov s rôznymi cenami a ide len o to, aby ste si vybrali čo najrozumnejšie.

Dekorácia stojacich sobov pri lampáši.

Zdroj: Mountfield

Slováci milujú vianočné tradície. Takmer každý túži po vyzdobenom dome. Už dávno nezdobíme len stromček, ale aj dvere, okná, poličky alebo kupujeme dekoratívne vianočné plyšáky, ktoré potešia nielen najmenších členov rodiny.

Vianočné dekorácie pod stromčekom.

Zdroj: Mountfield

„Prírodné materiály a tradičné ozdoby budú trendom týchto Vianoc,“ hovorí produktová manažérka spoločnosti Mountfield Kateřina Toupalová. „V našej ponuke nájdete veľké množstvo krásnych vianočných vencov v rôznych farbách. Novinkou v našej ponuke budú perníkové ozdoby, ktoré dodajú Vašim dekoráciám ten správny vianočný nádych. Ozdoby v severskom štýle sú obľúbené už dlhší čas, a preto majú v našej ponuke svoje miesto. To isté platí aj pre krásne sklenené ozdoby na stromček od českých sklárov,“ dodáva Kateřina Toupalová.

Adventný veniec s bronzovými svečkami.

Zdroj: Mountfield

Dôležitou súčasťou Vianoc sú adventné vence, svietniky a lampáše, ktoré sú celoročnou ozdobou, ale počas vianočného obdobia zohrávajú oveľa dôležitejšiu úlohu. Sviečka zapálená pri štedrovečernej večeri je absolútnou nevyhnutnosťou. Večerná atmosféra sa stáva teplejšou, útulnejšou a romantickejšou.

Prestretý štedrovečerný stôl.

Zdroj: Mountfield

„V Mountfielde sme tento rok pre našich zákazníkov pripravili širokú ponuku viac ako 1 200 druhov vianočných ozdôb, ktoré sme vo všetkých našich predajniach doplnili inšpiratívnymi výstavami rôznych vianočných štýlov, nielen ozdobených stromčekov, ale aj sviatočných jedálenských stolov. Okrem toho máme celý vianočný sortiment za veľmi zaujímavé ceny. Ozdoby a ďalšie vianočné dekorácie si môžete pozrieť a objednať aj v našom e-shope z pohodlia domova,“ dodáva Kateřina Toupalová.

Viac informácií o cenách a produktoch nájdete na www.mountfield.sk.

Zdroj: PR článok Mountfield a.s.

Kategória: Dekor
Tagy: Vianoce vianočné dekorácie vianočné trendy
Zdieľať článok
Ako si vyrobiť adventný veniec na stôl? Toto ovocie zo záhrady mu dodá dokonalý zimný šmrncZáhrada

Ako si vyrobiť adventný veniec na stôl? Toto ovocie zo záhrady mu dodá dokonalý zimný šmrnc

Ako si z palety vyrobíte betlehem, ktorý vám bude spríjemňovať každé VianoceUrob si sám

Ako si z palety vyrobíte betlehem, ktorý vám bude spríjemňovať každé Vianoce

Dekorácia na poslednú chvíľu? S týmto nápadom premeníte vonkajší priestor na zimnú romantikuZáhrada

Dekorácia na poslednú chvíľu? S týmto nápadom premeníte vonkajší priestor na zimnú romantiku

7 najčastejších chýb, pre ktoré vianočná ruža neprežije viac ako pár týždňovUrob si sám

7 najčastejších chýb, pre ktoré vianočná ruža neprežije viac ako pár týždňov