Zdroj: drevko

Kúsok Slovenska u vás doma: Obrazy, ktoré vás chytia za srdce

08. 06. 2023 Zdieľať

Slovenská firma drevko predstavila unikátne obrazy na stenu, prostredníctvom ktorých môžete každý deň obdivovať krásu našich malebných dolín, impozantných vrchov či historických pamiatok. Pozrite sa na dekorácie, ktoré domov nielen skrášlia, ale vnesú do neho aj štipku krásy Slovenska.

Dekorácie a obrazy z dielne firmy drevko

Obrazy na stenu drevko sú vyrábané z prírodného materiálu a navrhnuté tak, aby zapasovali do akéhokoľvek interiéru. Aktuálne si môžete vybrať z viac ako 850 rôznych obrazov, ktoré si môžete prispôsobiť podľa seba – rozmerovo aj farebne.

Dizajnéri spoločnosti len pred pár dňami predstavili obrazy Slovenska. Prvých 24 obrazov kolekcie zachytáva hlavné dominanty slovenských miest a hôr. Ak hľadáte originálny spôsob ako oživiť fádne steny, tak sa môžete inšpirovať fotografiami nižšie. Obrazy Slovenska môžu byť aj originálnym darčekom k akejkoľvek príležitosti.

  • Nielen čierna farba, vybrať si môžete až z 8 dekorov.
  • Obrazy sú dostupné v 3 – 5 rozmeroch.
  • Navrhnuté a vyrábané na Slovensku.
  • Prírodný materiál s hrúbkou 3 mm.
  • Montáž na stenu aj bez vŕtania.

Kriváň

Neoficiálny symbol Slovákov a Sloveniek. Vyhral snáď všetky ankety, v ktorých sa rozhodovalo o našom najkrajšom vrchole. Kriváň si jednoducho zaslúžil svoj vlastný obraz.

obraz Kriváň, komoda, lampa

Obraz Kriváň Zdroj: drevko

Dóm sv. Alžbety

Dóm sv. Alžbety je najväčší kostol na Slovensku a neodmysliteľná súčasť metropoly východu. Nádherná stavba zo 14. storočia môže skrášľovať aj váš domov.

obraz Dóm sv. Alžbety, kreslo, skrinka

Obraz Dóm sv. Alžbety Zdroj: drevko

Bratislavský hrad

Vyrezávaný obraz Bratislavský hrad poteší srdce milovníka histórie aj moderného dizajnu. Vybrať si môžete z 3 rozmerov a 8 farebných dekorov.

Obraz Bratislavský hrad, lavica

Obraz Bratislavský hrad Zdroj: drevko

Lomnický štít

Lomničák je 2. najvyšší vrch Slovenska, ktorého vrchol môžete dosiahnuť aj vďaka neodmysliteľnej červenej lanovke zo Skalnatého plesa. Tá samozrejme nechýba ani na obraze z dielne drevka.

Obraz Lomnický štít na tmavej stene, komoda

Obraz Lomnický štít Zdroj: drevko

Trenčiansky hrad

Nezabudlo sa ani na Trenčiansky hrad, ktorý sa na mesto hrdo pýši už viac ako 800 rokov. Detailne prepracovaný dizajn si môžete prispôsobiť podľa interiéru.

Obraz Trenčiansky hrad, kreslo

Obraz Trenčiansky hrad Zdroj: drevko

Chopok

Vyhľadávané miesto Slovákov počas celého roka. Na Chopok máme aj my len tie najlepšie spomienky. Zimnú lyžovačku alebo letnú turistiku si môžete zvečniť aj formou obrazu Chopok v line art štýle.

Obraz Chopok, polica, kreslo

Obraz Chopok Zdroj: drevko

Most SNP

Súčasťou kolekcie Slovensko je na drevko.sk napríklad aj Most SNP, ktorý je národnou kultúrnou pamiatkou. Okrem neho tam nájdete aj obraz mostu Apollo, Kamzík, Slavín či Pamätník SNP.

Obraz Most SNP, písací stôl, kreslo

Obraz Most SNP Zdroj: drevko

 

Zľava

Všetci čitatelia môžu do 31.7.2023 získať zľavu 6 € na všetky dekorácie v internetovom obchode drevko. V košíku použite zľavový kód: mojdom6

Zdroj: PR článok DREVKO s.r.o. 

Kategória: Doplnky
Tagy: drevo obrazy v interiéri
Zdieľať článok