záhradné náradie
Zdroj: Fiskars

Unikátny výmenný systém QuikFit™

30. 09. 2020 Zdieľať

Rad výrobkov Fiskars QuikFit™ je snom každého záhradkára. Vďaka vymeniteľným pracovným častiam a násadám vám na viac úloh bude stačiť menej nástrojov a pri skladovaní ušetríte veľa miesta. Stačí zacvaknúť a máte náradie, aké práve potrebujete.

Za povšimnutie určite stojí aj to, že automatický dvojitý zamykací systém Fiskars QuikFit™ získal ocenenie Red Dot Award: Product Design 2010.

Nasaďte & dosiahnite

Niekedy je lepšie stáť pevne nohami na zemi, než sa vznášať vo výškach. Vďaka radu „Nasaďte & dosiahnite“ systému QuikFit™ už nemusíte neisto balansovať na rebríku alebo stojanoch. Pri rezaní konárov alebo čistení odkvapov tak môžete zostať bezpečne stáť na pevnej zemi a pritom pracovať až o niekoľko metrov vyššie.

záhradné náradie

Zdroj: Fiskars

Nasaďte & pestujte

K najväčším radostiam každého záhradkára, či žije na vidieku alebo v meste, patrí pestovanie vlastnej zeleniny a kvetín. Rad „Nasaďte & pestujte“ systému QuikFit™ je jedinečný systém nástrojov, s ktorými môžete buď pre rôzne hlavy nástrojov použiť jedinú násadu, alebo naopak k jednému nástroju použiť násadu, ktorá má na daný účel tú najvhodnejšiu dĺžku.

záhradné náradie

Zdroj: Fiskars

Nasaďte & čistite

Vďaka nástrojom QuikFit™ z radu „Nasaďte & čistite“ upracete trávnik a dvor ako nič. S hrabľami a metlou QuikFit™ s premyslenou konštrukciou bude upratovanie na záhrade hotové za chvíľku.

záhradné náradie

Zdroj: Fiskars

Kategória: Záhradná technika
Tagy: záhradné náradie
Zdieľať článok