Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Elegantné betónové platne nesú meno CARAT

31. 05. 2022 Zdieľať

Presuňte sa z interiéru svojho rodinného domu von a trávte viac času na čerstvom vzduchu. Vytvorte si v exteriéri útulný vonkajší priestor podobný obývačke a dosýta si vychutnávajte slnečné lúče. Terasa s betónovou dlažbou vám poskytne príjemné miesto na rodinné obedy pod modrou oblohou, na čítanie obľúbenej knihy na hojdačke či na opaľovanie a leňošenie na ležadle.

Štýlovú, ale súčasne praktickú a funkčnú terasu sa vám podarí vytvoriť s betónovými platňami Semmelrock. Od tradičnej dlažby sa platne odlišujú najmä svojimi väčšími rozmermi, ich dizajn podčiarkujú jednoduché línie a čisté tvary. Každému typu prostredia dodajú veľkú výrazovú silu, pričom zvýraznia charakter tradičného i moderného rodinného domu.

Prednosti veľkoformátových platní

Veľkoformátové betónové platne Semmelrock majú hrúbku od 3,9 do
4,2 cm. Oproti dlažbe sú tak štíhlejšie, čo umocňuje ich elegantný a moderný vzhľad. Aj napriek menšej hrúbke vynikajú mechanickou pevnosťou a odolnosťou proti poveternostným vplyvom. Poradia si s mrazom, teplotnými výkyvmi i s vlhkosťou a sú mimoriadne odolné proti oderu. Zvládajú aj väčšie zaťaženie či menej šetrné zaobchádzanie, preto sú veľmi obľúbené nielen pre obytné, ale aj komerčné priestory.

Tmavá terasa smoderným sedením a presklením

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Navyše sú stálofarebné a vyznačujú sa rýchlejším a jednoduchším spôsobom kladenia. Významnou prednosťou betónových platní je aj ich nenáročná údržba, k čomu výrazne prispieva povrchová úprava Semmelrock Protect Plus. Platne sú menej náchylné na znečistenie, veľkoformátové platne sa ľahko čistia a jednoducho udržiavajú.

Nové tváre v rodine platní CARAT

Veľkoformátové platne CARAT zabezpečia každej terase elegantný vzhľad, a to na veľmi dlhé obdobie. Rodina sa rozrástla o nové betónové platne v atraktívnych farbách a formátoch, ktoré sa dajú harmonicky kombinovať a dopĺňať aj s múrovým systémom či ďalšími prvkami značky Semmelrock. Platne vytvoria v exteriéri jedinečnú atmosféru a dodajú záhradným plochám nezameniteľné vyžarovanie.

CARATmondego

Veľkoformátové platne s reliéfnou štruktúrou a jemne trblietavým povrchom zaujmú svojím jednoduchým, no zároveň nevšedným dizajnom. Tmavé a svetlé odtiene sa hodia k modernej architektúre.

Tmavá dlažba s vázou

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Platne CARATmondego sú k dispozícii v hladkej verzii alebo vo vizuálne zaujímavom prevedení s drážkami. Možno ich vzájomne kombinovať a dodajú každej záhrade šmrnc.

CARATvertino

Vzorovaná štruktúra povrchu zdôrazňuje prírodný charakter dlažby a travertínový vzhľad vnáša do vonkajších priestorov eleganciu a nadčasový dizajn. Veľký formát platní v krémovo-bielej a strieborno-sivej farbe možno vhodne zakomponovať do klasických i moderných exteriérov.

Béžová dlažba na terase s pergolou

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

CARATsantino

Štruktúrovaný povrch, elegantný vzhľad, jemná textúra a hodvábny lesk charakterizujú betónové platne CARATsantino. Veľký formát 80×40 cm so štruktúrovaným povrchom s očarujúcim vizuálnym efektom pritiahne pozornosť okoloidúcich a elegantný vzhľad si získa srdcia všetkých milovníkov čistého dizajnu. Biela či antracitová farba dodá vonkajšiemu priestoru nadčasovosť.

biela dlažba na terase so sedením a drevenou stenou

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

CARATfinezza

Platne s decentným a uhladeným vzhľadom očaria najmä minimalistov. Svojimi kovovými farbami v odtieňoch striebornej a platinovej a jemnou štruktúrou predstavujú platne CARATfinezza ideálnu voľbu pre elegantné terasy.

Sivá dlažba na terase s pohodlným sedením

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Vynikajú pieskovaným povrchom s prírodnými kamennými zrnkami vystupujúcimi na povrch, čo im dodáva špecifickú štruktúru a exkluzívny dizajn.

Zdroj: PR článok SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Kategória: Záhradné stavby
Tagy: exteriérové dlažby kamenná dlažba terasové platne terasy
Zdieľať článok