Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Objavte pestrý svet dlažieb

19. 04. 2022 Zdieľať

Ak ortuť na teplomeri ukazuje niekoľko dní po sebe viac ako 10 ˚C a slnečné lúče je vidieť častejšie, je to neklamný znak toho, že tu už čoskoro máme jar. Prichádza tak správny čas na realizáciu vysnívanej záhrady, terasy či okolia rodinného domu. Popustite uzdu svojej fantázii a vytvorte si priestor presne podľa svojich predstáv. Miesto pre relax, grilovanie, hry či rodinné stretnutia, ktoré bude atraktívne na pohľad, ale zároveň aj funkčné. S dlažbami, platňami a doplnkami Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o si vytvoríte výnimočnú zónu oddychu, v ktorej sa budete cítiť príjemne.

Okolie rodinného domu potrebuje nielen kreatívne nápady, ale tiež dobrý koncept a kvalitné materiály. Vhodne zvolenou dlažbou možno vyzdvihnúť štýl a charakter domu a podtrhnúť jeho moderný či tradičný vzhľad. Spoločnosť Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o prichádza so špeciálnou jarnou ponukou. V termíne od 17. 3. 2022 do 30. 06. 2022 si môžete zakúpiť dlažbu, platne, dekoratívne múriky či ďalšie výrobky vhodné na spevnenie svahov či trávnatých plôch ešte výhodnejšie. V aktuálnom katalógu nájdete aj niekoľko zaujímavých noviniek. V širokej ponuke produktov určite nájdete dlažbu, ktorá vás zaujme.

Akcia Semmelrock katalóg

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Kreativite sa medze nekladú

Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o ponúka okrem rozsiahleho sortimentu kvalitných betónových dlažieb aj kompletné riešenia pre vonkajšie priestory. Bohatá paleta materiálov, povrchových úprav, farebných odtieňov a techník opracovania ozvláštni vzhľad každej terasy, oázy pokoja či bazénového raja. Kombinovať pritom môžete produkty v jednom dizajne, ale aj rôzne rady výrobkov či formátov. Dlažby značky Semmelrock predstavujú jedinečné spojenie estetiky a funkčnosti.

Osobitá dlažba pre nápaditý exteriér

Vyberte si dlažbu podľa svojho vkusu. Milovníci jednoduchosti a nadčasovej elegancie sa zamilujú do dokonalých línií dlažby UMBRIANO so vzhľadom prírodného kameňa. Nepravidelná textúra a ostré hrany robia túto dlažbu dizajnovým doplnkom každého exteriéru. UMBRIANO poskytuje nezvyčajnú optiku a množstvo vzorov kladenia vďaka piatim formátom, ktoré možno použiť samostatne alebo ich kombinovať.

Béžová dlažba na terase

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Dlažba sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou a oderuvzdornosťou, je tiež mrazuvzdorná, odolná proti UV žiareniu a protišmyková. UMBRIANO vám umožňuje v okolí domova vytvárať unikátne riešenia.

Dlažba PLATO kombi umožňuje vytvorenie jednoduchých priestorových návrhov okolo celého domu. V jednom dizajne alebo v kombinácii viacerých farieb ju môžete použiť na realizáciu terasy, chodníkov aj prístupu do domu. Dlažba je pojazdná a ľahko čistiteľná. Paleta teplých škoricových odtieňov prinesie do vášho domova prímorskú atmosféru, grafitová farba zas nestarnúcu eleganciu. PLATO kombi možno veľmi ľahko kombinovať s prírodným drevom či dekoračným kameňom.

Sivá dlažba pred moderným domom

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Ak túžite po rustikálnom vzhľade alebo vás očarila romantická atmosféra zámkov, siahnite po CASTELLO RUSTICO kombi. Nepravidelné otĺkané hrany, jemné nerovnosti a malý formát tejto dlažby ju predurčujú pre flexibilné využitie kdekoľvek v okolí domu. Svojím naturálnym kamenným vzhľadom CASTELLO RUSTICO kombi čiastočne eliminuje prirodzené vizuálne opotrebenie a zašpinenie.

Antická dlažba

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Platne CARAT vďaka rozličným možnostiam stvárnenia a dizajnovým prevedeniam dokážu dodať vonkajšiemu priestoru nadčasovosť. Veľký formát platní sa dokonale hodí k modernej architektúre. Platne môžete použiť na terasu alebo akúkoľvek inú plochu v exteriéri. V ponuke je v niekoľkých farebných odtieňoch a úpravách.

Sivá dlažba na terase

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Záhradné chodníky či terasy už nemusia byť nudné. Porcelánové platne AIRPAVE SALERO s dokonalou imitáciou dekoru teraca v štvorcových formátoch vnášajú do exteriéru punc ľahkosti, výnimočnosti a elegancie. Dlažba je odolná proti zmenám teploty, UV žiareniu, mrazu a vyniká farebnou stálosťou. Určite oceníte aj jej ľahké čistenie a nenáročnú údržbu.

Terrazzo dlažba na terase

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

BRADSTONE MOUNTAIN BLOCK múr predstavuje ideálne riešenie na ohraničenie vášho domova a vytvorenie bezpečnej súkromnej zóny. Štruktúra prirodzene zvetraného povrchu tvárnic s nepravidelne lámanými hranami má všestranné využitie, a to najmä na záhradách v tradičnom štýle.

Antická dlažba na múriku

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Použiť ich môžete na postavenie rovných i okrúhlych múrov, studní, na vybudovanie kvetináčov či ohniska. K sivej a bielo-sivej melírovanej farbe pribudol tento rok aj atraktívny pieskovcový odtieň.

Zdroj: PR článok SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: betónová dlažba exteriérové dlažby terasové platne terasy Wienerberger
Zdieľať článok
Ako odstrániť mach prírodnými prostriedkami na neželaných miestach v záhradeUrob si sám

Ako odstrániť mach prírodnými prostriedkami na neželaných miestach v záhrade

Ako na údržbu betónovej dlažby pri dome? Radíme, ako si poradiť s burinou, machom aj nepríjemnými škvrnamiUrob si sám

Ako na údržbu betónovej dlažby pri dome? Radíme, ako si poradiť s burinou, machom aj nepríjemnými škvrnami

Martin Čurda odporúča: Aký materiál použiť na spevnenú plochu v záhrade?Záhrada

Martin Čurda odporúča: Aký materiál použiť na spevnenú plochu v záhrade?

Na jesennej návšteve: Záhrada, ktorá mení svoju podobu podľa ročných období a nikdy nepôsobí prázdnoZáhrada

Na jesennej návšteve: Záhrada, ktorá mení svoju podobu podľa ročných období a nikdy nepôsobí prázdno