elegantné a štýlové terasové platne
Zdroj: Semmelrock

Spoznajte elegantné a štýlové terasové platne

24. 07. 2020 Zdieľať

Na umocnenie pocitu z príjemného letného osvieženia stačí tak málo. Dlažba, ktorá dotvára atmosféru vášho domova. Poďte si s nami zhmotniť svoje sny.

Na umocnenie pocitu z príjemného letného osvieženia stačí tak málo. Dlažba, ktorá dotvára atmosféru vášho domova. Poďte si s nami zhmotniť svoje sny. Vyberte si z našej širokej ponuky, ktorá prináša eleganciu, luxus a tipy k bazénom. Zároveň sa môžete zapojiť do našej súťaže a vyhrať 3 x 500 eur, stačí zrealizovať pokládku a poslať nám fotografie.

Moderný dizajn, štýlové farebné kombinácie – sivo-biela a granit béžová v prítomnosti modernej architektúry ponúkajú terasové platne Umbriano. Jasné a pritom prirodzené línie týchto platní oslovia hlavne individualistov.

elegantné a štýlové terasové platne

Zdroj: Semmelrock

Decentný, uhladený a prirodzený. CARATfinezza prináša charakter vysokej kvality, či už na terasu alebo akúkoľvek inú plochu vo vašom exteriéri. Jemný pieskovaný povrch s harmonickou škálou farieb vybraných prírodných žúl a veľké formáty 80 x 40 cm v dvoch farebných prevedeniach – strieborná a platinová, dokážu vytvoriť exkluzívne prostredie.

elegantné a štýlové terasové platne

Zdroj: Semmelrock

Zrniečka drveného kameňa, ktoré sa ligocú a žiaria pri dopadoch slnečného svetla a vytvárajú tak čarovnú atmosféru vašej terasy a záhrady. Tak pôsobia platne La Linia, ktoré sa vyznačujú elegantným štýlom a čistými pravouhlými líniami.

elegantné a štýlové terasové platne

Zdroj: Semmelrock

Spoločnosť Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o. ako výrobca a predajca betónových výrobkov s viac ako 60-ročnou tradíciou pripravila v termíne od 15. 7. 2020 do 31. 10. 2020 špeciálnu letnú ponuku „Spoznajte elegantné a štýlové terasové platne“.  Výhodnejšie si tak môžete kúpiť platne a ďalšie výrobky Semmelrock u všetkých našich zmluvných predajcov.

 

Semmelrock letná ponuka

www.semmelrock.sk

Zdroj: PR článok SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Kategória: Záhradné stavby
Tagy: terasy záhradné sedenie
Zdieľať článok