Ako ešte viac ušetriť na vykurovaní? Povedia vám na Conecu/Racioenergii 2012

26. 03. 2012 Zdieľať

Máte pocit, že ste pre úspory energie urobili maximum? Vymenili ste okná, zateplili ste, máte nový kotol. Vedeli ste, že stále môžete šetriť od 23 do 46 % nákladov na vykurovanie? Správnou reguláciou vykurovacej sústavy. Viac sa dozviete od 27. do 31. marca 2012 na medzinárodnom veľtrhu Coneco v Bratislave v stánku spoločnosti Danfoss s číslom 301 v hale B1.


Ako ešte viac ušetriť na vykurovaní? Povedia vám na Conecu/Racioenergii 2012

1083678
Danfoss spol. s r.o.

Skúsení odborníci spoločnosti Danfoss majú konkrétne, finančne nenáročné riešenia ako ušetriť a efektívne vykurovať bez toho, aby ste na to museli myslieť. Počas veľtrhu Coneco sa priamo na stánku spoločnosti Danfoss môžete zoznámiť s termostatickými hlavicami living by Danfoss, vďaka ktorým majú užívatelia absolútnu kontrolu nad teplotou v miestnostiach, pričom majú maximálne pohodlie.

Spoločnosť Danfoss ponúka praktické inšpirácie a konkrétne rady ako efektívne a rozumne vykurovať bez prehnaných investícií. Zoznámte sa so systémom nízkoteplotného elektrického podlahového kúrenia prostredníctvom vykurovacích pásov a rohoží DEVI. Nenechajte si ujsť predstavenie novinky – dotykového termostatu DEVIreg™Touch. Jeho moderný dizajn a komfortné ovládanie oslovia každého, kto uvažuje o výmene staršieho termostat na regulovanie podlahového kúrenia.

Danfoss predstaví aj riešenie na problémy s distribúciou teplej vody v bytovom dome – vyvažovacie ventily zabezpečia rovnomernú distribúciu teplej vody v celom bytovom dome.

Navštívte nás v stánku spoločnosti Danfoss s číslom 301 v hale B1.

Viac informácií nájdete na www.danfoss.sk alebo www.devi.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: danfoss
Zdieľať článok