Tvorivé ekoBývanie 1/2022

Aktuálne vydanie časopisu Tvorivé ekoBývanie už nájdete v predajniach tlače

25. 02. 2022 Zdieľať

V aktuálnom vydaní časopisu Tvorivé ekoBývanie nájdete dva krásne vidiecke domčeky zručných majiteľov spolu s ich dobrými nápadmi, ako si vlastnoručne vylepšiť bývanie. Okrem toho si môžete prelistovať inšpiráciami na rýchle a efektívne jarné oživenie interiéru. Dizajnérka vám ukáže štyri spôsoby, ako si zariadiť spálňu vo vidieckom štýle. Pozrieme sa spolu do pohodovej záhrady aj ekologickej domácnosti, zasadíme ovocné stromy a tí tvorivejší z vás sa môžu inšpirovať postupmi na výrobu machového venca, debničky na bylinky či obalu na knihu. A na záver vás čaká sladká bodka v podobe fašiangových receptov. Príjemné čítanie!

Vlastnými rukami

Okrem kuchynskej linky a komody si všetko zariadenie v ich útulnom domčeku vyrobili sami. Výsledkom je originálne bývanie s vidieckym nádychom, aké inde nenájdete.

Tvorivé ekoBývanie 1/2022

Pastva pre oči

Aj tak by sa dal nazvať interiér šikovnej a tvorivej majiteľky, ktorá vyrába nástenné dekorácie a jej cit pre detail cítiť v celom dome.

Tvorivé ekoBývanie 1/2022

Vneste dnu jar!

Po sivej a dlhej zime je načase oživiť interiér a vniesť doň štipku jarnej sviežosti. Inšpirujte sa našimi tipmi, ako na to.

Tvorivé ekoBývanie 1/2022

Vidiecka spálňa

Dizajnérka vám ukáže štyri rôzne spôsoby, ako si zariadiť spálňu tak, aby bola pekná, útulná a všetko v nej spolu dokonale ladilo.

Tvorivé ekoBývanie 1/2022

Pohodová záhrada

Pracovný názov záhradných architektov znel: Záhrada škriatkov a víl. Nakuknite s nami do tejto mimoriadne prívetivej oázy.

Tvorivé ekoBývanie 1/2022

Ak nechcete, aby vám ušlo niektoré číslo časopisu Tvorivé ekoBývanie, môžete si ho predplatiť na celý rok len za 5,70 €. Alebo prekvapte mamu, babku, dcéru či priateľku a predplatné im darujte.

OBJEDNAŤ ROČNÉ PREDPLATNÉ

Tvorivé ekoBývanie 1/2022

Kategória: Aktuality
Tagy: časopis Tvorivé ekoBývanie inšpirácie do bytu pracovné postupy
Zdieľať článok