Zdroj: Môj dom 9/2022

Septembrové vydanie časopisu Môj dom už nájdete v predaji!

07. 09. 2022 Zdieľať

Nájdete v ňom výber 21 malých bytov, ktoré zaujmú svojimi premyslenými riešeniami na malej ploche. Navštívime aj eklektický byt v Prahe, ktorý je plný umenia a hudby, ale aj tak trochu inú chatku v krásnej prírode či parádnu záhradu ako stvorenú pre deti. Pozrieme sa do malých kúpeľní, otestujeme varné roboty a vyberieme ideálne umývačky riadu.

Azda nik by si v dnešnej dobe nemal nechať ujsť článok, kde ponúkame 25 tipov, ako ušetriť pri prevádzke domácnosti. Okrem toho vám priblížime prednosti odvetraných fasád či návod, ako položiť PVC podlahu. Plus množstvo krásnych fotiek, rád a tipov, ako si skrášliť váš interiér. Príjemné čítanie!

Najkrajšie malé byty

Vybrali sme pre vás byty, ktoré sú síce malé rozlohou, ale plné perfektných nápadov, ako sa aj z ich neveľkej plochy dá vyťažiť maximum. Inšpirujte sa.

Môj dom 9/2022

Zdroj: Môj dom 9/2022

Víkendový prístav s chuťou pistácie

Maličký byt využíva jeho majiteľ, manažér, najmä počas víkendov. Moderný komfort sa tu snúbi s príjemnou nostalgiou starého mestského bytu.

Môj dom 9/2022

Zdroj: Môj dom 9/2022

Trochu iná chatka

Jej rekonštrukcia trvala dva roky, čo nie je málo, no za ten čas dozrela do podoby, ktorá uchváti každého, kto má rád moderný dizajn a ocení premyslené detaily.

Môj dom 9/2022

Zdroj: Môj dom 9/2022

Miesto plné hier a zábavy

Majitelia premenili spustnuté pole na čarovný priestor, kde sa dobre dýcha, žije, hrá sa a tvorí. Záhrada láka netradičnými hernými prvkami, ktoré nielen dokonale splývajú s okolím, ale aj podporujú zručnosť a fantáziu všetkých návštevníkov – malých i veľkých.

Môj dom 9/2022

Zdroj: Môj dom 9/2022

25 šikovných tipov, ako ušetriť pri prevádzke domácnosti

Ceny stúpajú, kam sa len človek pozrie – od potravín až po školské potreby. Hľadanie možností, kde a ako ušetriť, je preto dôležitou témou. Aj rastúce účty za prevádzku domácnosti sa pritom dajú skrotiť. Tu je niekoľko receptov.

Môj dom 9/2022

Zdroj: Môj dom 9/2022

Ak nechcete, aby vám ušlo niektoré číslo časopisu Môj dom, môžete si ho predplatiť na celý rok len za 16,90 €. Alebo prekvapte mamu, otca, dcéru či priateľa a predplatné im darujte. Môžete tak urobiť na tomto linku: https://predplatne.jaga.sk/moj-dom/

Môj dom 9/2022

Zdroj: Môj dom 9/2022

Text: Redakcia

Kategória: Aktuality
Tagy: časopis Môj dom inšpirácie do bytu
Zdieľať článok