Betónová strešná krytina – kvalita, ktorá pretrvá dlhé desaťročia

12. 10. 2016
Zdieľať

Strecha je azda najnamáhanejšou súčasťou domu, preto by mal byť jej výber dôsledný. Dobré rozhodnutie v tejto oblasti zabezpečí, že poslúži aj viacerým generáciám.

Charakter budovy esteticky dotvára strešná krytina, ktorá okrem ochrannej funkcie vo veľkej miere zvýrazňuje aj individualitu stavby. 

Strecha z betónu

Betónová strešná krytina je vynikajúcou voľbou pre domy so sklonom strechy od 17°  a v súčasnosti patrí k najvyhľadávanejším riešeniam. Tento typ strechy je mimoriadne odolný a vyznačuje sa veľmi dlhou životnosťou. Súvisí to s faktom, že pevnosť betónovej krytiny rokmi narastá. Vyrába sa z prírodných surovín, ktorých správny pomer a následný spôsob vypaľovania produktu zaručujú stopercentnú kvalitu a vysokú odolnosť. Ako farbivo sa do zmesi pridávajú oxidy železa, ktoré sa pri výrobe rovnomerne zamiešajú, čím sa dosiahne homogénnosť farby v celom priereze šindľa. 

Betónová strešná krytina Leier

Spoločnosť Leier ponúka svojim zákazníkom na výber celý rad obľúbených a vysokokvalitných strešných krytín, ktoré disponujú mnohými prednosťami.

Ponuka spoločnosti Leier v oblasti betónových krytín je dostatočne široká. Škridle sa svojim tvarom umožňujú prispôsobiť aj tvarovo náročnejším riešeniam striech.


Betónová strešná krytina – kvalita, ktorá pretrvá dlhé desaťročia

1848183
Leier Baustoffe SK, s.r.o.

TOSCANA
Zaujímavým tvarom dodá streche pravú mediteránsku atmosféru. 

LUX 
Vyznačuje sa vysokou kvalitou a luxusným leskom.

LUX AERO
Exkluzívny lesk, špeciálna povrchová úprava. 

www.leier.sk 

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia