Bez poplatkov a s výhodnými úrokovými sadzbami na úvery

08. 07. 2014 Zdieľať

Nižšie úroky až o 1,2 % ročne. Až o toľko klesli od 1. júla 2014 úrokové sadzby na úvery na bývanie v Prvej stavebnej sporiteľni.

Počas prázdninových mesiacov bude znížená úroková sadzba platiť na medziúvery zabezpečené nehnuteľnosťou v úverových tarifách. Úrok sa začína už pri hodnote 3,69 % ročne. Výška takéhoto úveru na bývanie sa môže pohybovať až do 170 tisíc eur pre jednu osobu, ak ide o manželský pár, až 340 tisíc eur na jeden financovaný objekt. Až 80 % prostriedkov vyplatíme klientovi hneď po schválení úverovej žiadosti. 

Stavebný úver bez poplatku 

Stavebný úver je obľúbená forma čerpania prostriedkov zo stavebného sporenia. Ide o jediný úver na bývanie, na ktorý má klient nárok zo zákona, ak splní podmienky. Až do 31. augusta 2014 ponúka Prvá stavebná sporiteľňa stavebný úver bez poplatku za spracovanie. 

Bez akéhokoľvek poplatku za spracovanie poskytujeme aj voliteľné medziúvery bez záložného práva. Výška cieľovej sumy pritom nezohráva žiadnu rolu. 


Bez poplatkov a s výhodnými úrokovými sadzbami na úvery

Bez poplatkov a s výhodnými úrokovými sadzbami na úvery
Prvá stavebná sporiteľňa, a. s

Niečo aj pre bytové domy

Prvá stavebná sporiteľňa až do 28. augusta 2014 poskytuje úvery na obnovu bytových domov s úrokovou sadzbou iba 1,59 % ročne. Platí 2 roky od posledného dňa mesiaca, v ktorom bol úver schválený. Túto akciu môžu využiť noví i súčasní klienti. 

Stavebný úver alebo medziúver bez poplatku za spracovanie pre vlastníkov bytov až do konca roka

Vlastníkov bytov v bytových domoch čaká zaujímavá výhoda. Ak totiž Prvá stavebná sporiteľňa od začiatku minulého roka až do konca tohto roka schválila, prípadne schváli spoločenstvu vlastníkov bytov, bytovému družstvu alebo inému správcovi úver na obnovu bytového domu, každá fyzická osoba, ktorá vlastní v takomto dome byt alebo v ňom má trvalý pobyt, získa stavebný úver alebo medziúver bez poplatku za jeho spracovanie. 

www.pss.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: financie sporenie
Zdieľať článok