Celovinylová plávajúca krytina do bytových priestorov

Celovinylová plávajúca krytina do bytových priestorov

28. 09. 2010
Zdieľať

DESIGNline® Connect Laguna, tohtoročná aktuálna novinka, ktorú na český trh dováža a predáva spoločnosť Kratochvíl parket profi, si zachováva podobné technické aj úžitkové vlastnosti ako jej predchodkyňa – celovinylová krytina so zámkovým spojom DESIGNline® Connect Bacana, je však určená predovšetkým na súkromné využitie v interiéroch rodinných domov a bytov.


Celovinylová plávajúca krytina do bytových priestorov

285172

Kolekcia DESIGNline® Connect Laguna s 12 rôznorodými dekormi drevín, autentickým štruktúrovaným povrchom a skosenými hranami je ideálnym riešením pre všetky domácnosti, ktoré z rozličných dôvodov odmietajú klasické PVC, koberce či laminátovú podlahu, a zároveň sa obávajú zaobstarať si drevenú podlahu, pretože si vyžaduje opatrnejšie zaobchádzanie, náročnejšiu údržbu, a väčšinou znamená aj vyššie obstarávacie náklady. Na silnejšie zaťažované komerčné využitie výrobca odporúča uvedenú kolekciu Bacana.


Základom podlahy DESIGNline® Connect je gumový nosič, na ktorom je nanesený dekor zaliaty vrstvou vinylu. Na zabezpečenie skutočne vysokej odolnosti je povrch krytiny, navyše, vytvrdený ochrannou PU vrstvou. Kolekcia umožňuje položenie na podlahové kúrenie. Akýmkoľvek zmenám tvaru podlahy v dôsledku pôsobenia tepla zabraňuje špeciálna sklovláknitá mriežka umiestnená pod vrstvou vinylu.


Zámkový spoj Unilin, ktorým sú palubky vybavené z výroby, umožňuje ľahké a rýchle kladenie krytiny plávajúcim spôsobom, vždy však na úplne rovný a čistý povrch bez akýchkoľvek drobných kamienkov a iných nečistôt, ktoré by sa časom mohli na podlahe prejaviť.


Obe kolekcie celovinylovej plávajúcej krytiny DESIGNline® Connect i ďalšie druhy podlahových krytín si môžu zákazníci zadovážiť v novozaloženej maloobchodnej sieti s podlahovými krytinami 1 FLOOR.


Viac informácií na www.kpp.cz alebo www.1floor.eu 


 

Kategória: Aktuality
Tagy: kpp
Zdieľať článok

Diskusia