Dizajn sa môže skrývať aj v televízore

Dizajn sa môže skrývať aj v televízore

17. 06. 2020 Zdieľať

Ak ste niekedy premýšľali nad tým, že by ste si chceli dať televízor kamkoľvek bez obmedzení a hodil by sa do každého priestoru, ale jeho tvar, či dizajn, vám to nedovoľoval, teraz je tomu koniec. Dizajnéri Ronan a Erwan Bouroulleceovi z parížskeho dizajnového štúdia Bouroullec sa s touto výzvou popasovali a navrhli The Serif – televízor, ktorý sa hodí do akéhokoľvek priestoru a vymyká sa všetkým štandardom.

„The Serif predstavuje novú métu vo svete televízorov. Jeho základnou schopnosťou je, že sa dokáže úplne prirodzene prispôsobiť súčasným moderným interiérom.“

The Serif má síce tenkú obrazovku, ale plochý horný a dolný okraj rámu, takže sa dá jednoducho postaviť na stôl, policu alebo priamo na zem bez potreby akéhokoľvek stojanu. Zároveň však môžete využiť tenké a dlhé nožičky, ktoré boli vytvorené špeciálne pre neho, takže ho postavíte kdekoľvek v priestore.

Horný rám sa dá využiť ako podložka pre rôzne predmety – vázy, kvetináče, knihy alebo sošky. Keď je vypnutý, viete na ňom zobraziť hodiny, informácie o počasí alebo aktuálne udalosti v rovnako špeciálnom dizajne. Dizajn dopĺňa aj technológia QLED s 4K UHD rozlíšením či bezdrôtové NFC pripojenie s vašim smartfónom. Stačí len poklopať po ráme a môžete sledovať videá či počúvať hudbu.

Nový televízor The Serif od značky Samsung je k dispozícii v bielej a modrej farbe s tromi uhlopriečkami, takže si vyberie každý milovník moderného dizajnu.

Samsung The Serif, cena od 1 199 Eur, www.samsung.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: televízory
Zdieľať článok