HELUZ zvíťazil v prieskume Najlepších stavebných materiálov

29. 06. 2016
Zdieľať

Najlepšie značkou tehál je na základe hlasovania remeselníkov a stavebných firiem ocenený HELUZ.

V rebríčku hodnotenia spokojnosti so značkami podľa naozajstné skúsenosti odborníkov medzi tehlami a tehlovými systémy zvíťazil HELUZ. Ocenenie NAJLEPŠÍ je udeľované najkvalitnejším výrobcom stavebných materiálov podľa hlasovania najväčšieho počtu hodnotiacich remeselníkov a stavebných firiem. Hlasovania sa zúčastnilo viac ako 500 remeselníkov a stavebných firiem.

Značka tehál HELUZ bola zo všetkých značiek tehál a tehlových systémov ohodnotená zúčastnenými remeselníkmi a stavebnými firmami ako najlepšia značka tehál a tehlových systémov. Najlepšie značku stavebných materiálov hodnotí remeselníci, nech tieto výrobky v minulom roku používali, alebo nie. Čím viac remeselníkov hodnotilo niektorú značku, tým viac je táto značka stavebných materiálov pre danú kategóriu hrubej stavby vnímaná ako kvalitná.

„Spoločnosť HELUZ si veľmi cení ocenenie ľudí, ktorí s našimi materiálmi denne pracujú a majú tak možnosť porovnania“ vyjadril vďaku za toto ocenenie Ing. Petr Stejskal, obchodný a marketingový riaditeľ spoločnosti HELUZ.

Viac info na www.kvalitnistavebnimaterialy.cz

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia