Hornbach informuje o aktuálnom spôsobe predaja

03. 04. 2020
Zdieľať

Hornbach čiastočne obnovuje prevádzku – po novom sa otvára pre bežných zákazníkov vonkajšia aj vnútorná záhrada. Profi zákazníci môžu po dodržaní všetkých pokynov nakupovať v celej predajni. Hornbach ponúka všetkým zákazníkom možnosť online nákupu s možnosťou vyzdvihnutia na predajniach.

Hornbach otvára záhradné centrá predajní v Bratislave, Košiciach a v Prešove v režime regulovaného množstva zákazníkov podľa opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky pri ohrození verejného zdravia, účinného od 30. marca 2020. Vstup do záhradného centra bude umožnený cez špeciálne označený vchod, a to iba s ochranou tváre. Záhradné centrá budú otvorené v pondelok až piatok od 7.00 do 18.30 hod. a v sobotu od 8.00 do 18.30 hod. V nedeľu zostávajú zatvorené.Hornbach informuje o aktuálnom spôsobe predaja
Hornbach

Ostatné produkty len online

Stavebný market zostáva pre verejnosť zatvorený. Hornbach však ponúka službu objednania tovaru online a vyzdvihnutia na výdajnom mieste niektorej z prevádzok Hornbach. Zákazník si vyberie a rezervuje tovar na webovej stránke spoločnosti www.hornbach.sk. Keď bude objednávka pripravená, zamestnanci vybranej prevádzky budú telefonicky kontaktovať zákazníka, aby si dohodli časové rozmedzie vyzdvihnutia objednávky. Rezervovaný tovar si zákazník vyzdvihne vo výdajnom mieste prevádzky Hornbach.Hornbach informuje o aktuálnom spôsobe predaja
Hornbach

Profi zákazníci

Profizákazníci môžu potrebný stavebný materiál nakúpiť priamo na predajniach Hornbach v Bratislave, Košiciach alebo v Prešove. Predajne budú pre realizátorov a majstrov otvorené v pondelok až piatok od 7.00 do 18.30 hod. a v sobotu od 8.00 do 18.30 hod. V nedeľu zostávajú predajne zatvorené z dôvodu dezinfekcie predajní podľa nariadenia vlády Slovenskej republiky.

Každý zákazník je povinný sa pri vstupe na prevádzku preukázať Hornbach Profikartou alebo osvedčením o podnikateľskej činnosti (živnostenské oprávnenie, výpis z obchodného registra a pod.). a dokladom totožnosti. Vstup na prevádzku bude umožnený len cez špeciálne označený vchod alebo cez stavebniny Drive-In. Každý zákazník je povinný nosiť ochranu tváre a rukavice.Hornbach informuje o aktuálnom spôsobe predaja
Hornbach

Odporúčanie

Hornbach vyzýva zákazníkov záhradných centier, aby pri nakupovaní dodržiavali 2 m odstup od ostatných nakupujúcich a personálu, dodržiavali hygienické pravidlá, ako nosenie rúška a rukavíc. Apeluje tiež na to, aby využívali možnosť samoobslužného nakupovania Self-Scan (skenovanie čiarových kód výrobku pomocou aplikácie) a bezkontaktnú platbu. Platba v záhradnom centre je odporúčaná bezkontaktne kartou, ale je možné platiť aj v hotovosti.

„Nainštalovali sme ochranné plexisklá pri pokladniach a na vybrané miesta umiestnili dezinfekciu. Pokladníčky sú vybavené rukavicami a prijali sme zvýšené dezinfekčné opatrenia. Napriek tomu prosíme našich zákazníkov, aby chránila seba i svoje okolie,“ vyzýva David Kolář, marketingový riaditeľ spoločnosti Hornbach pre Slovenskú a Českú republiku.

Vzhľadom na neustále meniacu sa situáciu odporúčame sledovať stránky www.hornbach.sk a Facebook spoločnosti https://www.facebook.com/HornbachSK.

Zdroj: Hornbach

Kategória: Aktuality
Tagy: stavebniny záhradníctvo
Zdieľať článok

Diskusia