Hornbach záhrada
Zdroj: Hornbach

Hornbach záhrady otvorené

24. 03. 2021 Zdieľať

Záhradné centrá v projektových marketoch Hornbach zostávajú otvorené pre všetkých zákazníkov. Nakupovať v nich možno len za prísnych hygienických opatrení. Veľkoobchod pre profesionálov funguje pri dodržaní všetkých pokynov bez obmedzenia. Zákazníci si naďalej môžu tovar objednávať cez e-shop a následne si vyzdvihnúť vo výdajnom okne prevádzky.

Vonkajšie aj vnútorné záhrady Hornbach sú pre verejnosť stále otvorené. Možno v nich dostať široký sortiment záhradných substrátov, hnojív, jarných sadeníc a osiva, rastlín i kríkov. Dostupné je aj záhradné náradie a záhradná technika, ako sú kosačky a kultivary. Doplnkový predaj ponúka sortiment nielen k blížiacej sa Veľkej noci. V ponuke sú aj domáce potreby, grily, rôzne druhy palív a podpaľačov, či krmivá a doplnky pre zvieratá. Vstup do záhradného centra je možný výhradne cez špeciálne označený vchod.

jarné rastliny v Hornbachu

Zdroj: Hornbach

Vstup do predajní je pre všetkých zákazníkov možný len s negatívnym antigénovým alebo RT-PCR testom nie starším ako 7 dní a so zakrytím horných ciest dýchacích za použitia respirátora FFP2. Pred vstupom do predajne je nutná dezinfekcia rúk.

Zdroj: Hornbach

Kategória: Aktuality
Tagy: hnojivá jarné kvety záhrada
Zdieľať článok