Jedna farba takmer na všetko – AQUAREX V2115

29. 09. 2016
Zdieľať

Kvalitná ochrana, ku ktorej nepotrebujete žiadne remeselnícke zručnosti.

AQUAREX V2115 je veľmi odolná ušľachtilá matná farba pre použitie v náročnejších podmienkach v exteriéri, ale aj v interiéri. Ide o základný aj vrchný náter v jednom (2v1), nevyžaduje teda prípravu podkladu samostatným základným náterom. Je praktické, ak je možné všetky nátery vykonať jediným druhom farby, kedy nezostanú zvyšky, ktoré by zostarli bez úžitku, nie je nutné pre každú plechovku hľadať iné maliarske náradie, a ak dôjde na riedenie, zaobíde sa aj bez tradičných riedidiel. To všetko šetrí peniaze a zbavuje vás starostí.

Už po niekoľkých minútach je povrch suchý na dotyk a úplné vyzrievanie netrvá viac ako dve či tri hodiny a po 5 hodinách je možné natierať druhú vrstvu. Práca je rýchla a za jediný deň či víkend možno stihnúť to, čo ešte pred nedávnom vyžadovalo dva či tri víkendy.


Jedna farba takmer na všetko - AQUAREX V2115

1839025
Colorlak, a.s.

AQUAREX vytvára odolný a húževnatý ochranný film, ktorý svojou pružnosťou optimálne kopíruje rozťažnosť podkladu. Náter je veľmi pružný, nikdy nepraská, nelúpe sa a dokáže výborne prekryť aj všetky vrstvy starých farieb. To je tiež jeden z hlavných dôvodov prečo sa výborne hodí na nátery najrôznejších povrchov, ktorým prepožičiava atraktívny vzhľad a dlhú životnosť. Nevyžaduje špeciálnu zručnosť pre dosiahnutie dokonalého výsledku (veľmi dobre sa nanáša a výborne kryje) www.colorlak.cz

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom mieste

Farba slúži k rozmanitým náterom kovov, dreva, drevených materiálov, betónu, omietok, muriva, neglazovanej keramiky a vybraných druhov plastov (umakart, ABS, tvrdé PVC, polystyrén) v dome i záhrade. Prednosťou V2115 je vysoká odolnosť UV žiareniu a poveternosti (nežltne), jednoduchá aplikácia a rýchle schnutie. AQUAREX je vhodný pre základný aj vrchný náter zinku (i nový), medi, mosadze, hliníka i k antikoróznym náterom ocele pre vnútorné aj vonkajšie prostredie (napr. strechy, odkvapy, oplotenie, parapety a pod.). Farbu je možné použiť aj ako základný antikorózny vrstvu vo vodouriediteľných náteroch, napr. pod lesklú farbu AKRYLCOL LESK V2046. AQUAREX teda nachádza uplatnenie takmer všade, od náterov zárubní, odkvapov, striech, kovových konštrukcií, potrubí po betónové sokle a drevené štíty. Za zmienku určite stojí aj jeho masové využitie v náročných priemyselných aplikáciách ako sú oceľové konštrukcie a opláštenia hál, stĺpov, nákladných železničných vagónov a pod.

prednosti:
antikorózny základ aj vrch v jednom (2v1)
na oceľ, hliník, meď, pozink (i nový)
tiež na drevo, betón, omietky a keramiku
na vybrané plasty – umakart, ABS, tvrdé PVC, polystyrén
za deň hotovo – rýchle schnutie
výborná odolnosť UV žiareniu a poveternosti
základná ponuka 14 RAL odtieňov
možnosť tónovať, TSCL DEKOR

www.colorlak.cz

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia