Komfort Schüco pri inštalácii aj ovládaní

22. 05. 2014 Zdieľať

Moderné okenné a fasádne systémy šetria nielen energiu vďaka optimálnej tepelnej izolácii, ale ponúkajú tiež atraktívny dizajn a širokú variabilitu ovládania.

Medzi všeobecné výhody systémov posuvných presklených dverí patrí ich schopnosť priniesť do priestoru viac svetla ako aj dizajnová atraktívnosť prevedenia. Systém posuvných dverí ASS 77 PD od spoločnosti Schüco ponúka technologické riešenie zabezpečujúce bezbariérový prechod medzi interiérom a exteriérom. Pri vývoji sa kládol veľký dôraz na jednoduchosť ovládania, užívateľský komfort a vďaka skrytému pohonu a posuvnému mechanizmu integrovanému priamo do profilu sa pohybujú ľahko a potichu. Komfort poskytuje tiež technológia e- slide, vďaka ktorej je možné stlačením jediného tlačidla jednoducho otvárať a zatvárať dvere.


Komfort Schüco pri inštalácii aj ovládání

Komfort Schüco pri inštalácii aj ovládání
Schüco International KG

Systém Alu Inside je sedemkomorový plastový profil bez oceľových výstuží s konštrukčnou hĺbkou 82 mm. Oproti profilom s oceľovými výstužami sa vyznačuje nižšou hmotnosťou dosiahnutou pomocou vextrudovaných (vtlačených) hliníkových pásikov. Optimálne rozloženie komôr, redukcia prúdenia vzduchu v zasklievacej drážke a dodatočná izolácia z materiálu Neopor® prispievajú k hodnote tepelnej izolácie až 0,76 W/(m2K). K dispozícii je niekoľko variant testovaných pre pasívnu výstavbu, vrátane verzie s certifikáciou podľa požiadaviek Passive House Institute v Darmstadte. Variabilita dizajnu je dosiahnutá vďaka trom možnostiam povrchových úprav – technológia metalických odtieňov AutomotiveFinish, laminovanie PVC fólií, či práškovo lakované hliníkové krycie lišty Corona TopAlu.


Komfort Schüco pri inštalácii aj ovládání

Komfort Schüco pri inštalácii aj ovládání
Schüco International KG

Viac informácií sa dozviete na webovej stránke  www.schueco.sk

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok