Kráľovné v kuchyniach – vďaka šunkovaru Tescoma vždy viete, čo jete

25. 03. 2014 Zdieľať

Azda niet u nás gazdinky, ktorá by nepoznala obľúbené výrobky spoločnosti Tescoma. Znie to až neuveriteľne, že táto spoločnosť ponúka novinky do kuchyne už vyše 20 rokov. Sú nápadité, veľmi účelné, reagujú na nové technológie a varenie s nimi je vždy radostné a jednoduché. So šunkovarom PRESTO bude ešte aj zdravé.

Šunkovar PRESTO s teplomerom

Najlepšia šunka? Jedine domáca! Stáva sa vám často, že stojíte pred regálom údenín a porovnávate, ktorá šunka má vyšší podiel mäsa, menej soli či najvyššiu akosť a nikto vám s týmto výberom odborne nepomôže? Tak prečo si nevyrobiť vlastnú šunku presne podľa svojej chuti? Vďaka šunkovaru PRESTO je príprava tejto mäsovej pochúťky omnoho ľahšia a hlavne bez zdravotného rizika. 

Šunkovar je vyrobený z tepelne odolného plastu a žiaruvzdorného silikónu a vybavený univerzálnym teplomerom na presnú kontrolu teploty počas dusenia šunky. Teplomer a pružina sú naopak vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Navyše, šunkovar je vybavený aj redukciou na prípravu polovičnej porcie šunky, takže sa vám nikdy nestane, že pripravíte väčšie množstvo, ako ste chceli. 

Pri kúpe šunkovaru dostanete aj návod na použitie s 9 originálnymi receptami na prípravu niekoľkých druhov šunky a ďalších pokrmov v podobe tzv. teriny, paštéty alebo napríklad tradičných českých zemiakov so smotanou. 


Šunkovar PRESTO s teplomerom

Šunkovar PRESTO s teplomerom
Tescoma

Viac nájdete na www.tescoma.sk.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok