Zdroj: Internorm

Kvalitné okná teraz za atraktívne ceny

20. 01. 2021 Zdieľať

Architektúra je taká rozmanitá ako ľudia, ktorí tam bývajú. Ale nielen spôsob stavby ovplyvňuje štýl domu - práve okná a dvere významne zdôrazňujú jeho charakter. S Internorm oknami a dverami zrealizujete Vaše osobné predstavy o bývaní.

Spoločnosť Internorm ponúka svojim zákazníkom moderné riešenia pre okná a dvere. Vlastné firemné oddelenie výskumu vyvíja permanentne nové produkty a technológie, aby mohlo svojím zákazníkom ponúknuť ešte viac komfortu a bezpečnosti.

Veľké okno v interiéri

Zdroj: Internorm

Pod zvučným názvom „I-tec“ vyvinul Internorm sériu revolučných a na trhu smer určujúcich inovácií v oblasti okien a dverí. Chránia pred vlámaním, vďaka ideálnej izolácii predchádzajú tepelným stratám ako aj perfektným tienením udržiavajú v miestnosti príjemný chlad. Všetky tieto funkcie sú spojené v rôznych I-tec inováciách a môžu byť vďaka mnohým, individuálnym dizajnovým riešeniam perfektne prispôsobené k Vášmu domovu.

Bezpečnostné okná slnečná obloha

Zdroj: Internorm

Inovatívne a moderné okná od spoločnosti Internorm spájajú ideálnym spôsobom dizajn, techniku a užívateľský komfort. Okná sú vyhotovné v štyroch architektonických štýloch, aby sa perfektne prispôsobili celkovému dizajnu domu.

Veľké okná v modernej obývačke

Zdroj: Internorm

Internorm ako popredná európska značka okien ponúka teraz na svoje výrobky atraktívne ceny. Zákazníci môžu využiť na všetky okná akciu 3-sklo za cenu 2-skla. Okrem toho majú aj možnosť kúpiť do 28.2.2021 všetky produkty za ceny z roku 2020.

Akcia je platná do 28.2.2021

Internorm akcia okna dvere

Zdroj: Internorm

Viac info nájdete na stránke internorm-okna.sk

Zdroj: Internorm

Kategória: Aktuality
Tagy: bezpečnostné dvere bezpečnostné okná moderné bývanie okná vchodové dvere
Zdieľať článok