Najlepšie škridly Tondach za bezkonkurenčné ceny

21. 05. 2018
Zdieľať

Vo všeobecnosti môžeme povedať, že z hľadiska kvality a estetiky sú najlepšou voľbou pre novostavby aj rekonštrukcie pálené škridly. Keramické strešné krytiny sú vysoko odolné voči rozmarom počasia aj UV žiareniu. Sú z prírodného materiálu a majú hlboké odvodňovacie drážky. Ich najväčším benefitom je stálofarebnosť. Farbu pálenej škridly nezmyje dážď ani nevytiahne slnko.

Investujte do kvality

Aj medzi výrobcami krytín nájdete výrobky rôznej kvality. Tak ako pri väčšine tovarov a služieb, aj pri krytinách a strešných systémoch platí, že s cenou by mala rásť aj kvalita. „Pri porovnateľných cenách krytín rôznych materiálov odporúčam rozhodne pálenú škridlu. Jej pridanou hodnotou je extrémna životnosť a farebná stálosť. Kvalitná pálená škridla si už navyše nevyžiada žiadne dodatočné náklady na údržbu,“ radí Peter Šebeňa, manažér pre kvalitu a technický servis značky Tondach. Ak predpokladáme, že strechu človek mení len raz za život, investícia sa v priebehu desaťročí rozhodne vráti. Dôležité je ale siahnuť po osvedčenom výrobcovi s dobrou reputáciou. Takýto výrobca dokáže poskytnúť široký výber produktov. Značka Tondach ponúka až 200 rôznych kombinácií farieb keramických krytín. Vďaka tomu si naozaj môžete vybrať strechu presne podľa svojich predstáv.


Najlepšie škridly Tondach za bezkonkurenčné ceny

Najlepšie škridly Tondach za bezkonkurenčné ceny
Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o.

Zľavy až do 50%

Do 31. mája kompromisy medzi kvalitou a cenou robiť nemusíte. Tondach prináša na vybrané škridly zľavu až do 50%. Teraz môžete mať za bezkonkurenčné ceny škridly Twist, Bravura, Bolero, Figaro 11, Stodo, či Samba 11. Viac informácií nájdete na www.wienerberger.sk, alebo u obchodných reprezentantov Tondach. 

Kategória: Aktuality
Tagy: škridly strešná krytina tondach
Zdieľať článok

Diskusia