PODCAST môjdom
Zdroj: JAGA

Najnovší môjdom podcast pripomína, na čo nezabudnúť počas stavby domu z pohľadu elektriny

25. 10. 2023
Zdieľať

Trinásta epizóda sa venuje kľúčovým momentom – od prítomnosti inžinierskych sietí na pozemku, až po správne umiestnenie elektrických zásuviek v interiéri. Vypočujte si ju hneď teraz!

Do štúdia k nám zavítal odborník zo spoločnosti Schneider Electric – Robert Šimčík. V tejto epizóde prezradí okrem iného aj to, ako riešiť prívod elektriny na pozemku, ktorá nie je napojená na inžinierske siete, čo by ste mali vy (ako stavebníci) vedieť o budúcom využívaní svojho domu už v štádiu projektu a vysvetlí aj to, ako získať elektrickú energiu čo najudržateľnejšie.

Podcast si môžete vypočuť hneď teraz.

V ktorých momentoch je potrebné myslieť na elektrinu v dome o niečo intenzívnejšie – a prečo? Ako prebieha inštalácia káblov po dokončení hrubej stavby, kto ju má pod palcom – a je vhodné robiť ju svojpomocne? A podľa akých pravidiel je potrebné v interiéri rozložiť elektrické zásuvky? Aj na tieto otázky vám odpovieme spolu s Robertom Šimčíkom v podcaste môjdom. Prajeme vám príjemné počúvanie!

Nepočuli ste prechádzajúce epizódy? Nájdete ich na YouTube alebo na streamovacích platformách.

Podcast môjdom vychádza pod hlavičkou Vydavateľstva Jaga, ktoré vydáva nielen rovnomenný časopis Môj dom, ale aj iné, ako sú Urob si sám, Urob si sám – Záhrada, či ASB.

Zaujíma vás téma záhrady? Stane sa vám niekedy, že zabudnete na niektoré z nepísaných pravidiel? V takom prípade je tu pre vás aj podcast Záhrada.

Sledujte nás na: https://mojdom.sk/ a na sociálnych sieťach:
Facebook: https://www.facebook.com/mojdom
Instagram: https://www.instagram.com/casopismojdom/
Youtube: https://www.youtube.com/@moj_dom

Kategória: Aktuality
Tagy: elektrická energia elektroinštalácia inžinierske siete podcast
Zdieľať článok
Ako na pestovanie papriky? To sa dozviete v najnovšom podcaste ZáhradaZáhrada

Ako na pestovanie papriky? To sa dozviete v najnovšom podcaste Záhrada

Chystáte sa pestovať uhorky? Čo je dobré vedieť ešte skôr, ako sa pustíte do práce, sa dozviete v najnovšom podcaste ZáhradaUrob si sám

Chystáte sa pestovať uhorky? Čo je dobré vedieť ešte skôr, ako sa pustíte do práce, sa dozviete v najnovšom podcaste Záhrada

Rekonštrukcia elektroinštalácie je pre mnohých strašiakom. Poradíme vám, ako sa z toho nezblázniť!Urob si sám

Rekonštrukcia elektroinštalácie je pre mnohých strašiakom. Poradíme vám, ako sa z toho nezblázniť!

Čo robiť, aby vám vianočné izbovky vydržali čo najdlhšie? Na túto otázku odpovedáme v najnovšej epizóde podcastu Záhrada!Záhrada

Čo robiť, aby vám vianočné izbovky vydržali čo najdlhšie? Na túto otázku odpovedáme v najnovšej epizóde podcastu Záhrada!

Diskusia