Nová webová stránka PSS, a. s. – moderná, prehľadná, komplexná

10. 10. 2016
Zdieľať

Všetko o financovaní bývania, sporení, úveroch či poistení nájdete pod jednou strechou - na www.pss.sk - teraz v modernom dizajne a s intuitívnym vyhľadávaním. Cieľom redizajnu webovej bolo jej sprehľadnenie, jednoduché a zrozumiteľné rozdelenie kategórií, atraktivita pre konečného užívateľa a najmä prehľadná dostupnosť dôležitých informácií.

Základné menu je rozdelené do 4 hlavných kategórií – sporenie, úvery, poistenie a bytové domy. Rozkliknutie hlavnej kategórie ponúka komplexné informácie týkajúce sa konkrétnej oblasti vrátane kalkulačiek, názorného využitia finančného produktu v praxi, množstva užitočných informácií a reprezentatívnych príkladov. Hlavná stránka tiež poskytuje dôležité kontaktné informácie, najmä telefonický kontakt na Centrum telefonických služieb PSS, a. s., a tiež kontakty na všetkých obchodných zástupcov, ktorí sprostredkúvajú celú ponuku PSS, a. s.


Nová webová stránka PSS, a. s. - moderná, prehľadná, komplexná

1847467

Nová webová stránka je výrazne proklientsky orientovaná. Ponúka sekciu „Moja PSS“, ktorá umožňuje klientom mať stály prehľad o svojich vkladoch na zmluve o stavebnom sporení, o ich zhodnocovaní, úrokoch či pripisovaní štátnej prémie. Umožňuje tiež sledovanie vývinu úveru od podania žiadosti až po jeho splatenie. 

Súčasťou vynoveného webu PSS, a. s., je aj novinka v podobe pohyblivej záložky „Lišiacke trendy v bývaní“. Po kliknutí na ňu sa užívateľ dostáva do online verzie klientskeho časopisu DOMa tematicky rozdelený do sekcií. 

www.pss.sk.

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Kategória: Aktuality
Tagy: pss sporitelna web
Zdieľať článok

Diskusia