sprchové vaničky
Zdroj: SanSwiss

Nové sprchové vaničky LIVADA. SanSwiss sa aj tu nechal inšpirovať prírodou!

30. 10. 2020 Zdieľať

Rovnako ako pre sprchové kúty CADURA našiel SanSwiss aj u vaničiek LIVADA inšpiráciu v prírode. Vstup na vaničku je ľahký a komfortný, ako na rozkvitnutú lúku. Mimochodom v chorvátčine a ďalších európskych jazykoch je LIVADA práve lúka.

Kvalitný liaty mramor, z ktorého je vanička LIVADA vyrobená, je veľmi pevný materiál. Sprchová vanička LIVADA je vďaka tomu superplochá a zároveň unesie vysokú záťaž (min. 150 kg).

Vanička LIVADA poskytuje tepelnú aj akustickú izoláciu. Vďaka povrchu Gelcoat je táto sprchovacia vanička dokonale hladká a ľahko sa udržiava.

Moderný, štvorcový kryt sifónu dokonale ladí s povrchom vaničky. Univerzálny, okrúhly sifón má priemer odtoku 90 mm. Po novom môžete zvoliť umiestnenie sifónu aj na dlhšej strane vaničky.

Perfektná harmónia: sprchový kút k vaničke LIVADA

Sprchové zásteny radu TOP-LINE S sú rovnako ako LIVADA zamerané na komfort: veľkorysá výška 2000 mm a široký vstup. 6mm bezpečnostné sklo je ošetrené dlhotrvajúcou antiplakovou úpravou Aquaperle pre ľahkú údržbu.

sprchové vaničky

Zdroj: SanSwiss

sprchové vaničky

Zdroj: SanSwiss

SanSwiss teraz ponúka sprchový set TOP-LINE S (rohový vstup alebo štvrťkruh) a vaničku LIVADA vrátane sifónu so zľavou 20 %.

Akcia na tieto sprchové sety platí do 20.12.2020.

Detaily nájdete tu: AKCIA SANSWISS – ZĽAVA 20%

Kategória: Aktuality
Tagy: sprchové vaničky
Zdieľať článok