Zdroj: Kaldewei

Kaldewei SUPERPLAN ZERO. Majstrovské dielo medzi sprchovými vaničkami zo smaltovanej ocele

20. 09. 2021 Zdieľať

Najnovší výrobok od Kaldewei, SUPERPLAN ZERO, má potenciál stať sa senzáciou v kúpeľni. Smaltovaná extra plochá sprchová vanička navrhnutá dizajnérom Wernerom Aisslingerom zaujme svojou striedmosťou, zameraním na detail aj komfortnými a udržateľnými vlastnosťami. Vkusný produkt sa vyznačuje elegantnými líniami a stane sa zaujímavým doplnkom v každej kúpeľni.

Superplan Zero je názov výrobku, ktorý má svoje opodstatnenie: Kaldewei svoje sprchové vaničky vždy dôsledne prispôsoboval želaniam zákazníkov a tieto želania premietol aj do nového výrobku. Extra plochá sprchová vanička sa inštaluje v úrovni podlahy kúpeľne a vďaka svojím úzkym hranám umožňuje inštaláciu do dlažby s takmer neviditeľnými špárami. Odtok vaničky Superplan Zero je umiestnený v tesnej blízkosti steny, čo zaisťuje pohodlné státie a bezpečný pohyb. Nová sprchová vanička sa vyznačuje elegantnými a presnými líniami a je z troch strán prístupná úplne bezbariérovo.

Extra plochá sprchová vanička zo smaltovanej ocele

Zdroj: Kaldewei

Základ tvorí udržateľná, 100 % recyklovateľná smaltovaná oceľ s mimoriadne dlhou životnosťou. Ušľachtilý sklenený povrch nanášaný na oceľ špeciálnym výrobným postupom jej dodáva punc luxusu. Kaldewei je jediným výrobcom smaltovanej ocele, ktorý smalt, teda základ na vytvorenie sklenenej vrstvy, vyrába podľa svojej vlastnej tajnej receptúry. Kvalita a životnosť tohto povrchu sa už stali legendárne.

Viac ako 50 rôznych rozmerov od 70 do 180 centimetrov, rôzne povrchové variácie a široká škála farieb robia Superplan Zero ešte atraktívnejšou. Či už vo veľkých, alebo malých kúpeľniach, stavitelia, plánovači a inštalatéri majú zaručenú plnú flexibilitu. Na želanie možno sprchovú vaničku vybaviť takmer neviditeľnou protišmykovou povrchovou úpravou Secure Plus. Superplan Zero je, samozrejme, stopercentne kompatibilný s osvedčeným tesniacim setom, montážnymi systémami a odtokovými armatúrami od Kaldewei.

Zdroj: Kaldewei

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: Bezbariérové vstupy kúpeľňové trendy oceľ sprchovacie kúty sprchovacie vaničky sprchové kúty sprchové vaničky zariadenie kúpeľne
Zdieľať článok