Zdroj: SanSwiss

Nové elegantné sprchové zásteny DIVERA od SanSwiss do vašej modernej kúpeľne!

23. 05. 2022 Zdieľať

Kúpeľňa je jednou z hlavných miestností v dome. Každý si praje, aby jeho kúpeľňa žiarila čistotou a eleganciou. Neoddeliteľnou súčasťou každej kúpeľne je sprchovací kút. Sprchové kúty od SanSwiss sú typické prvotriednymi materiálmi, elegantným dizajnom a flexibilitou.

SanSwiss vyrába sprchové zásteny DIVERA v tradičnom aluchróme s čírym sklom, s dekorom skla Screen a bielej linky – sieťotlač na vonkajšej strane skla. Sprchové zásteny DIVERA vyrába SanSwiss so 6mm bezpečnostným sklom, ktoré je opatrené antiplakovou úpravou Aquaperle pre elimináciu vodného kameňa a iných usadenín na skle sprchovej zásteny. Štandardná výška sprchovej zásteny DIVERA je 2000 mm – možné sú však aj sprchové zásteny DIVERA s atypickou šírkou alebo výškou.

Moderná béžová kúpeľňa s atypickým sprchovým kútom

Sprchová zástena DIVERA, aluchróm, dekor skla Screen l Jednodielne posuvné dvere s pevnou stenou v rovine, bočná stena. Zdroj: SanSwiss

Novinkou v sortimente spoločnosti SanSwiss sú sprchové zásteny DIVERA. Rad DIVERA ponúka sprchové zásteny s modulárnou štruktúrou, ktoré sa prispôsobia usporiadaniu kúpeľne. K dispozícii sú krídlové, posuvné a zalamovacie sprchové dvere DIVERA, ktoré je možné doplniť o variabilné pevné steny v rovine alebo bočné steny a vytvoriť tak širokú škálu rôznych variantov.

Moderná béžová kúpeľňa s atypickým sprchovým kútom

Sprchová zástena DIVERA, aluchróm, číre sklo l Dvojkrídlové dvere, 2 bočné steny. Zdroj: SanSwiss

Krídlové sprchové dvere sa otvárajú von aj dovnútra a ich súčasťou je úzke, ergonomické madlo na komfortné otváranie a zatváranie. Veľmi dobrú ochranu proti striekaniu vody zo sprchy garantuje prahová lišta s výškou 15 mm. Úplnú tesnosť a jedinečný vzhľad bez vŕtania a skrutkovania zaistí naklapávací systém spojenia dverí a bočnej steny. Posuvné sprchové dvere DIVERA disponujú jednoduchou údržbou vďaka odklápaciemu systému. Nárazu na konci otvárania dverí zabráni doraz pojazdu dverí. Posuvné sprchové dvere majú dvojité pojazdové kolieska pre ľahký a tichý chod pri otváraní posuvných dverí.

Moderná béžová kúpeľňa s atypickým sprchovým kútom

Sprchová zástena DIVERA l Zalamovacie sprchové dvere. Zdroj: SanSwiss

Zalamovacie sprchové dvere sú ideálne do kúpeľne, kde je každý milimeter cenný. Zalamovacie sprchové dvere sa ľahko zložia na stenu a vznikne tak priestor, ktorý môžete využiť na iné účely. Sprchové dvere majú magnetické tesnenie a praktický vyrovnávací profil, ktorý zaisťuje komfortné vyrovnanie múru a ponúka prestaviteľnosť až 60 mm, ktorá výrazne uľahčí montáž sprchovej zásteny.

Sprchovací kút DIVERA od SanSwiss na mieru!

Má Vaša kúpeľňa skosené múry či šikmý strop, ale napriek tomu by ste si radi dopriali sprchovanie v sprchovacom kúte? SanSwiss má ideálne riešenie – atypický sprchovací kút. SanSwiss vyrába sprchové dvere DIVERA v nike so skosením, sprchové dvere so skrátenou bočnou stenou pre napojenie na vaňu, atypické sprchové zásteny s netradičnými šírkami a výškami a praktickú U-montáž – sprchové dvere s 2 bočnými stenami.

Moderná béžová kúpeľňa s atypickým sprchovým kútom

Atypická sprchová zástena DIVERA, aluchróm, číre sklo l Jednokrídlové dvere so skosením. Zdroj: SanSwiss

Atraktívne Walk-in zásteny DIVERA pre moderný vzhľad kúpeľne

SanSwiss vyrába Walk-in zásteny DIVERA ako pevnú stenu samostatnú vr. stropné či vodorovné vzpery o dĺžke 1200 mm – je možné skrátiť a tiež ako pevnú stenu samostatnú s krátkou otočnou stenou v 90 ° alebo v 180 °. Krátke otočné steny čiastočne zamedzia striekaniu vody zo sprchy.

Moderná béžová kúpeľňa s atypickým sprchovým kútom

Walk-in zástena DIVERA, aluchróm, číre sklo l Pevná stena samostatná s krátkou otočnou stenou v 90°. Zdroj: SanSwiss

Sprchové zásteny DIVERA a sprchovej vaničky od SanSwiss

Inštalácia sprchovej zásteny DIVERA je možná priamo na dlažbu alebo na sprchovú vaničku. Sprchové vaničky od SanSwiss sú vyrobené z kvalitného liateho mramoru, sú superploché (výška 30, 35 alebo 37 mm), tlmia hluk a poskytujú tepelnú izoláciu počas sprchovania. Sprchové vaničky od SanSwiss je možné inštalovať na podlahu alebo na nožičky s predným panelom, ktoré sú za príplatok.

Moderná béžová kúpeľňa s walk in zástenou

Obdĺžniková sprchová vanička ILA. Zdroj: SanSwiss

Sprchové vaničky ILA ponúkajú nadčasový dizajn s moderným krytom sifónu v rôznych farbách. Jedinečným dizajnom a vysokou kvalitou vynikajú sprchové vaničky LIVADA, ktorých súčasťou je aj univerzálny okrúhly sifón s decentným štvorcovým krytom vo farbe sprchovej vaničky.

Pozrite si video

Sprchová zástena DIVERA ladí s akýmkoľvek dekorom kúpeľne.
Vyberte si ten správny sprchovací kút DIVERA do svojej kúpeľne na webových stránkach SanSwiss!

Zdroj: PR článok SanSwiss s.r.o.

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: kúpeľňové trendy sprchové kúty sprchové vaničky sprchové zásteny Walk-in zásteny zariadenie do kúpeľne
Zdieľať článok