Nový elektrický radiátor – splnený sen milovníkov dizajnu aj poriadku v kúpeľni!

Nový elektrický radiátor – splnený sen milovníkov dizajnu aj poriadku v kúpeľni!

18. 05. 2020 Zdieľať

Minimalistický sklenený radiátor, ktorý sa vďaka neobyčajnému vyhotoveniu hodí do akejkoľvek kúpeľne – to je najnovší výrobok špičkového švajčiarskeho výrobcu dizajnových radiátorov Zehnder. Zehdner Deseo Verso vás uchváti čistým dizajnom, špičkovým výkonom, mimoriadne kvalitným vyhotovením a originálnym riešením sušiakov na uteráky. Je ideálnym radiátorom pre milovníkov dizajnu i čistých a uprataných kúpeľní.

Výrazné vylepšenie, ktoré je „typicky zehnderovskou“ dizajnovou odpoveďou na tradičné kúpeľňové rebríky, sa skrýva v dvoch výsuvných ramenách na sušenie uterákov ukrytých za telom radiátora. Dokonale zladenú kúpeľňu tak nič neruší – užívateľ vníma len puristickú krásu lesklého skleneného povrchu radiátora. Zehnder Deseo Verso sa dodáva v dvoch rozmeroch v moderných povrchových úpravách čierna lesklá, biela lesklá a zrkadlo. Obsluha je jednochuchá pomocou integrovaných dotykových tlačidiel, ktorých povrch je zjednotený s povrchom radiátora či diaľkovým ovládáním.

Dizajnový sklenený radiátor Zehnder Deseo Verso
Zehnder

Zehnder Deseo Verso je sklenený, mierne zaoblený infračervený panel s vysokým podielom sálavého tepla, ktoré maximalizuje tepelný komfort v miestnosti, ktorý je vďaka svojmu napojeniu na elektrinu nezávislý od celkovej výhrevnej/vykurovacej sústavy. Zakúriť si v kúpeľni podľa vlastnej potreby je tak možné bez ohľadu na vykurovaciu sezónu.

Dizajnový sklenený radiátor Zehnder Deseo Verso je premyslený do posledného detailu.

www.zehnder.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: radiátory
Zdieľať článok