Originálne farby na fasádu domu

04. 05. 2020
Zdieľať

Konečnú podobu nového rodinného domu možno podtrhnúť voľbou správnej farby fasády. Hoci je to často tá posledná vec, na ktorú pri plánovaní domu myslíme, pri jej výbere sa neponáhľajte.

Akú farbu si na fasádu zvoliť? Môžete sa inšpirovať okolím, kde sa dom nachádza, aktuálnymi trendmi, svojimi obľúbenými farbami alebo si nechať poradiť od odborníka. Pokojne však môžete popustiť uzdu fantázie a zvoliť si niečo nápadité, netradičné, žiarivé či jednoducho ostať pri klasike. Pre farebné úpravy stien v exteriéri prináša najširšie možnosti na trhu spoločnosť Mapei s kolekciou Master Collection. 2646263
Mapei

Praktický vzorkovník farieb 

Vonkajšie povrchové úpravy Mapei dokonale pokryjú všetky typy muriva, omietky aj staré nátery. Zaručujú ľahkú aplikáciu a majú dobré krycie vlastnosti. Zároveň sa vyznačujú odolnosťou proti špine, schopnosťou odpudzovať vodu či odolnosťou proti UV žiareniu. S konečnou úpravou exteriérových stien a výberom vhodného odtieňa vám pomôže vzorkovník Master Collection. Farebná paleta je pestrá a veľmi široká. Exkluzívna kolekcia ponúka až 1 002 originálnych farebných odtieňov pre rôzne systémy povrchových úprav. 

Aby si každý užívateľ mohol zvoliť pre svoju fasádu tú najvhodnejšiu farbu, nachádzajú sa pod každým odtieňom vo vzorkovníku dôležité informácie, ktoré mu s výberom pomôžu. Podľa praktických symbolov možno jednoducho určiť farebné odtiene s vysokou stabilitou farby, zvýšenou odolnosťou v zásaditom prostredí alebo s indexom odrazu svetla, ktorý je vhodný aj pre zatepľovacie systémy Mapetherm.

Viac informácií získate na www.mapei.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: fasádu domu vzorník farieb
Zdieľať článok

Diskusia