Posledná šanca získať 50% zľavu na domovú čistiareň odpadových vôd

Posledná šanca získať 50% zľavu na domovú čistiareň odpadových vôd

27. 11. 2012 Zdieľať

Vážení čitatelia, pripravili sme pre Vás jedinečnú šancu získať špičkovú domovú čistiareň odpadových vôd pre šesť osôb od slovenského výrobcu s 50%-nou zľavou. Túto možnosť majú všetci tí, ktorí si zakúpia čistiareň odpadových vôd od spoločnosti EKOPROGRES v.d. v období od 1.4.2012 do 30.11.2012.

Po zakúpení výrobku stačí zaslať vyplnený súťažný formulár s označenými správnymi odpoveďami. Losovanie výhercov prebehne 1.12.2012 o 12:00 v sídle spoločnosti EKOPROGRES v.d. Výhercovia sa dozvedia o výsledku formou sms správy.

Nádrž domovej čistiarne odpadových vôd EČ 6 SBR-2 je vyhotovená ako jednoliaty kus, bez akýchkoľvek zvarov, alebo spojov, čo zaručuje dlhodobú stopercentnú vodotesnosť. Polyetylén použitý na výrobu zabezpečuje bezkonkurenčné fyzikálne a kvalitatívne vlastnosti, horizontálne a vertikálne výstuhy zvyšujú pevnosť nádrže. Čistiareň odpadových vôd spĺňa prísnejšie kritéria ako sú požadované európskou normou EN 12566 – 3, preto je domová čistiareň EKOPROGRES oprávneným držiteľom označenia kvality „CE“.


Posledná šanca získať 50% zľavu na domovú čistiareň odpadových vôd

1076448
Ekoprogres

Technológia čistenia odpadových vôd je plne automatická, riadená počítačom SIEMENS a eliminuje nepriaznivé vplyvy ovplyvňujúce kvalitu vyčistenej vody, jednoduchosť a efektivitu celkovej prevádzky. Čistiareň odpadových vôd EKOPROGRES napríklad umožňuje vypustenie celodennej produkcie odpadových vôd od šesťčlennej rodiny naraz bez ovplyvnenia kvality vyčistenej vody, alebo vyplavenia aktivovaného kalu. Čistiareň odpadových vôd dosahuje účinnosť až 99%. Pri použití štvrtého stupňa dočistenia je možné ju použiť aj v chránených krajinných oblastiach. ČOV EČ 6 SBR-2 je možné použiť aj v prípade sezónnej, alebo víkendovej prevádzky (chaty, chalupy).

Domová čistiareň odpadových vôd EKOPROGRES je dodávaná kompletne zmontovaná vrátane nástavca s výškou 70 cm, bezpečného plastového uzavierateľného poklopu s priemerom 60 cm,  Súčasťou dodávky je aj plastová skrinka s počítačovým riadením SIEMENS, 60 W dúchadlo, spojovacie hadice, vstupné,  výstupné tesnenie a odmerka na meranie množstva aktivovaného kalu. Kontrola napojenia domovej čistiarne odpadových vôd, uvedenie do prevádzky a zaškolenie do obsluhy je bezplatné.

Výberom domovej čistiarne odpadových vôd EKOPROGRES EČ 6 SBR-2 si zabezpečíte bezpečné, komfortné a vysoko kvalitné riešenie odkanalizovania Vašej domácnosti.

(Video) Vlastnosti a osadenie čističky odpadových vôd

Odpovede na nasledujúce súťažné otázky posielajte na mail trencin@ekoprogres.sk


Posledná šanca získať 50% zľavu na domovú čistiareň odpadových vôd

1171457
Ekoprogres

 

Kategória: Aktuality
Tagy: cisticka čov ekoprogres
Zdieľať článok