Prezentácia noviniek v sortimente podlahových krytín

03. 03. 2010
Zdieľať

Po úspešnom priebehu prvého ročníka Roadshow 2009 spoločnosť Kratochvíl parket profi (KPP) pozýva všetkých svojich obchodných partnerov, projektantov, architektov, dizajnérov, podlahárske firmy a investorov na druhý ročník predstavovania nových produktov v sortimente podlahových krytín, tentoraz […]

Po úspešnom priebehu prvého ročníka Roadshow 2009 spoločnosť Kratochvíl parket profi (KPP) pozýva všetkých svojich obchodných partnerov, projektantov, architektov, dizajnérov, podlahárske firmy a investorov na druhý ročník predstavovania nových produktov v sortimente podlahových krytín, tentoraz na rok 2010. Spoločnosť Kratochvíl parket profi pôsobí okrem Českej republiky aj na Slovensku a v Maďarsku. Počas päťtýždňovej cesty majú všetci záujemcovia možnosť zúčastniť sa prezentácie v spolu 20 mestách týchto troch krajín. Samotné predstavenie produktov a ďalších zaujímavostí týkajúcich sa sortimentu KPP sa uskutoční vo vyhradených dňoch v sídle a pobočkách KPP a v konferenčných priestoroch vybraných hotelov.


Počas Roadshow spoločnosť Kratochvíl parket profi predstaví najnovšie produkty a trendy v sortimente podlahových krytín v nadchádzajúcom období. Zo sortimentu švédskeho výrobcu a dodávateľa drevených podláh Kährs predstaví KPP pod názvom Supreme spolu štyri nové podkolekcie viacvrstvových drevených podláh, z ktorých každá má svoje špecifické charakteristiky a kúzlo. Ďalšou novinkou od švédskeho výrobcu Kährs, ktorej KPP bude venovať pozornosť, je kolekcia Provence. Od holandského výrobcu drevených podláh Solidfloor prestaví nielen nové dekory na rok 2010, ale aj úplne novú koncepciu Solidflooru na triedenie jednotlivých dekorov do kolekcií. Prezentácia sa zameria aj na nové kolekcie laminátových podláh od Witexu. Chýbať nebudú ani najnovšie dekory krytín z PVC značky Tarkett. Nakoniec sa KPP pri prezentácii zameria na predstavenie novinky – vinylovej krytiny DESIGNline od nemeckého dodávateľa Windmöller Flooring.


Prezentácia na Slovensku:
15. marca 2010 – Bratislava
16. marca 2010 – Bratislava
17. marca 2010 – Banská Bystrica
18. marca 2010 – Košice
19. marca 2010 – Žilina


Záujemci o Roadshow 2010 môžu potvrdiť svoju účasť e-mailom na adresu info@kpp.cz, resp. info@kpp.sk.


Viac informácií o Roadshow 2010 na  www.kpp.cz.


Kategória: Aktuality
Tagy: kpp
Zdieľať článok

Diskusia