Priestranný, elegantný, úsporný: nový rad chladničiek side by side

Priestranný, elegantný, úsporný: nový rad chladničiek side by side

11. 08. 2009
Zdieľať

Spoločnosť Bosch svojím novým radom nastavuje latku naozaj vysoko: popredný európsky výrobca domácich spotrebičov vo svojom novom rade amerických kombinácií side by side predstavuje revolučný systém výškovo nastaviteľných odkladacích plôch z bezpečnostného skla – EasyLift.

Všetci to už zažili: v ruke držíte plný dezertný tanierik a zistíte, že odkladacia plocha chladničky nie je dostatočne vysoká. Odteraz už nemusíte odkladať tanier – stačí len jeden pohyb jednej ruky, aby ste nastavili sklenú odkladaciu plochu EasyLift podľa svojho želania. Bez tohto pridaného pohodlia už nebudete chcieť byť. Ďalšiu výhodu ponúka užitočný objem 533 litrov. Za sklom je ukrytá vysoko funkčná a inovatívna elektronika LCD TouchPremium. Len jemným dotykom prsta – prostredníctvom elegantného ovládacieho panelu na ľavej polovici dverí – komfortne a presne regulujete teplotu v chladiacej a mraziacej časti. Všetky dôležité informácie o priebehu chladenia sa vám zobrazia na prehľadnom LCD displeji. Integrovaný výrobník ľadu vás ohromí – jednoduchým stlačením jedného tlačidla naplníte pohár chladenou pitnou vodou alebo do svojho obľúbeného nápoja pridáte ľadovú triešť či ľadové kocky – až 1,7 kg kociek ľadu v priebehu 24 hodín – senzorovo ovládané LED osvetlenie tiež zaručuje vynikajúcu viditeľnosť aj v noci.

Priestranný, elegantný, úsporný: nový rad chladničiek side by side

211135

Priestor a príjemné podmienky pre všetkých

Sofistikované zásobníky optimálne využívajú obrovský užitočný objem chladničky (178 litrov) – vrátane priehradky FreshProtectBox v objeme 19 litrov, ktorej teplotu možno upraviť na 0 až 4 °C a ktorá udržuje mäso, ryby a zeleninu čerstvé. Výsuvné zásuvky na teleskopických koľajničkách, vnútorné zásobníky na plechovky a plne výsuvné mraziace zásobníky vrátane extra veľkej priehradky BigBox zjednodušujú skladovanie jedla, ale tiež zaisťujú optimálny rozhľad pri konkrétnom hľadaní – prostredníctvom skutočne žiarivo jasného vnútorného osvetlenia. Vďaka novému systému chladenia TwingCooling môžete nezávisle regulovať teplotu v chladiacej a mraziacej časti. Vzhľadom na dva výparníky a inteligentný senzor VitaControl nedochádza k teplotným výkyvom a prípadnému odvádzaniu vlhkosti či prenášaniu pachov z jednotlivých chladiacich častí. Nepríjemné a silné pachy napríklad syrov či rýb dokonale eliminuje filter AirFresh po celú životnosť spotrebiča. K hygiene jedla každodenne prispieva antibakteriálny povrch interiéru.

Skvelý dizajn do každej kuchyne

Americké kombinácie by mali byť v každom ohľade výstavné kúsky. Značka Bosch ponúka dva exkluzívne modely so skleným povrchom ColorGlass v čiernej a bielej úprave (KAD 62S20 a KAD62S50), ktoré dopĺňajú model KAD62A70 s dvierkami z nehrdzavejúcej ocele. Modely vyzerajú obzvlášť úchvatne vďaka vysokým glazovaným dvierkam a skvele sa hodia do moderných kuchýň.

Menej energie


Priestranný, elegantný, úsporný: nový rad chladničiek side by side

211134

Nový rad amerických kombinácií Bosch aj so všetkými funkciami spotrebuje prekvapivo nízke množstvo energie: spotrebiče sú súčasťou triedy účinnosti A+. Všetky totiž fungujú na báze najmodernejšej chladiacej technológie: funkcia NoFrost zabraňuje usádzaniu vrstiev ľadu, ktoré zvyšujú spotrebu prístroja, a navyše odstraňuje nutnosť ročného odmrazovania – to ušetrí toľko elektriny ako nastavenie počas dovolenky či ekonomická voľba. Invertný kompresor s variabilnou rýchlosťou otáčok umožňuje prispôsobiť okamžitý výkon chladenia na základe naplnenosti spotrebiča alebo okolitej teploty Pomocou inovatívnych senzorov  dáta vyhodnocuje riadiaca jednotka, ktorá následne poháňa optimálnou rýchlosťou kompresor tak, aby fungoval maximálne účinne. Ide o veľkú výhodu v porovnaní s jednoduchými kompresormi s jedinou rýchlosťou, ktoré bežia bez ohľadu na podmienky vo vnútrajšku chladničky alebo využitia spotrebiča.


Technické údaje

Názov produktu: KAD 62S20/ KAD 62S50/ KAD 62A70
Farebné prevedenie: ColorGlass biela/ ColorGlass čierna/ antikor
Trieda spotreby energie: A+ (spotreba za rok 467 kWh)
Vlastnosti: ColorGlass Edition (KAD 62S20 a KAD 62S50)
                  AntiBacteria / NoFrost / MultiAirflow
                  533 litrov – chladiaca časť 355 l, mraziaca časť: 178 l
                  oddelená elektronická regulácia teploty – LCD displej 
                  produkcia ľadových kociek: cca 1,7 kg/ 24 hod
                  AirFreshFilter
                  FreshProtect box
                  EasyLift
                  LCD-výrobník ľadu, ľadovej triešte a prívod pitnej vody
Cena: 2 215,60 €/2 055,60 €

Viac informácií o domácich spotrebičoch značky Bosch nájdete na: http://www.bosch-spotrebice.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: chladničky
Zdieľať článok

Diskusia