Projekt Modrá škôlka pozná víťazov

24. 05. 2017
Zdieľať

O projekte Modrá škôlka už informovali viaceré média. Na vlastné oči ste sa o splnených sľuboch zo strany spoločnosti Leier mohli presvedčiť návštevou Karpatskej ulice v Bratislave, kde sa podarilo zrekonštruovať prvú špeciálnu základnú školu spojenú s materskou školou. Nájdete tu položenú novú zámkovú dlažbu, obnovený plot, na ktorý si deti môžu kresliť a zatrávnenú plochu slúžiacu ako futbalové ihrisko.

Nie dlho po oficiálnom ukončení prestavby projekt pokračuje, ba dokonca napreduje. Súťaž, do ktorej sa mohli zapojiť všetky štátne predškolské zariadenia, bola uzavretá a my poznáme víťazov. Snaha a aktívny prístup, ktoré tieto škôlky vynaložili sú obdivuhodné a zaslúžia si zažiť pocit zadosťučinenia.


Projekt Modrá škôlka pozná víťazov

Projekt Modrá škôlka pozná víťazov
Leier Baustoffe SK, s. r. o.

Štvrtok 27.4.2017 prebehlo aj oficiálne odovzdanie výhier víťazným materským školám, sprevádzané úprimnou vďačnosťou, čistou radosťou a detským nadšením. Spoločnosť Leier – výrobca stavebných materiálov – osobne vysvetlila rozsah rekonštrukcií, ktoré na jednotlivé škôlky čakajú. Radosť z výhry bola veľká. Silná emócia, ktorú bolo cítiť všade vo vzduchu, dodala všetkým zúčastneným pocit hrdosti, spokojnosti a potešenia.


Projekt Modrá škôlka pozná víťazov

Projekt Modrá škôlka pozná víťazov
Leier Baustoffe SK, s. r. o.

Priania sa v najbližšom čase splnia škôlke Svätý kríž a MŠ Žirafka v Liptovskom Mikuláši. Tie už svoje ceny majú a netrpezlivo čakajú na začiatok prestavby. Nás ešte jedno odovzdávanie čaká a nesmierne nás teší, že sa s vami môžme podeliť o radosť z takejto dobrej veci! V tomto duchu chce Modrá škôlka aj naďalej pokračovať. Viac sa dozviete na www.modraskolka.sk alebo na facebookovej stránke www.facebook.com/modraskolka.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia