Red Dot: 32 ocenení za dizajn produktov LG

08. 04. 2016
Zdieľať

Spoločnosť LG Electronics (LG) opäť preukázala, že jej produkty nielen uľahčujú život svojim užívateľom, ale navyše majú skvelý a praktický dizajn. Dve ceny Best of the Best a ďalších 30 ocenení Red Dot Awards sú toho dôkazom.

Spoločne s oceneniami iF Design Awards a IDEA (International Design Excellence Awards) je Red Dot všeobecne považované za najdôležitejšie ocenenie produktového dizajnu. V tomto roku bolo prihlásených 5 214 výrobkov z celého sveta, pričom iba sedemdesiat získalo ocenenie Best of the Best.


Red Dot: 32 ocenení za dizajn produktov LG

1742775
LG Electronics CZ

Medzi produkty ocenené prestížnym titulom Best of the Best patrí prémiový televízor 4K OLED LG Signature (model 65E6) a kombinovaná chladnička (model GA-B489). „Ocenenia produktov z tak odlišných kategórií ukazujú, že LG ponúka kvalitné a inovatívne spotrebiče aj elektroniku naprieč trhom,“ komentuje Marek Sojak z pobočky LG. „Cien si veľmi vážime. Ukazujú nám, že ideme v segmente prémiových produktov správnou cestou.“

Ocenený exkluzívny televízor 4K OLED LG Signature (model 65E6) má veľmi elegantný vzhľad a unikátny dizajnový koncept „obraz na skle“, ktorý je charakteristický pre celý prémiový rad OLED televízorov. Štýl a nadčasovosť, dokonalá čierna v najhlbších odtieňoch, prirodzené a úplne verné farby, pôsobivé sledovanie sa rovnomernou kvalitou z každého uhla a dokonalý kontrast s OLED HDR. 


Red Dot: 32 ocenení za dizajn produktov LG

1742773
LG Electronics CZ

Chladnička kombinovaná s mraziacim boxom v jej spodnej časti je vybavená inovatívnym spôsobom otvárania dvierok, Easy Open Handle. Držadlo je umiestnené v spodnej časti dverí. Nie sú tak narušené elegantné línie spotrebiča a zároveň je zaistené jeho pohodlné otváranie. Vďaka podsvieteniu navyše nesiahnete vedľa ani v šere či tme.

Tridsať ďalších ocenení Red Dot bolo udelené produktom naprieč celým portfóliom spoločnosti LG. U chladničky LG SIGNATURE komisia ocenila knock-on Door-in-Door dvierka. Práčka z tej istej série si vyslúžila ocenenie za veľkú kapacitu aj dotykové ovládanie vo svojich sklenených dvierkach. Zariadenie Air Purifier LG SIGNATURE potom vyniklo svojím priehľadným dizajnom, ktorý používateľom umožňuje pozorovať čistenie vzduchu priamo v akcii.

Pre viac informácií navštívte www.lge.sk

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia