Sanačné omietky KM BETA = pre dokonalé riešenie vlhkosti

Sanačné omietky KM BETA = pre dokonalé riešenie vlhkosti

24. 06. 2014 Zdieľať

KM BETA a.s., jeden z najväčších rýdzo českých výrobcov omietkových a maltových zmesí, novo ponúka sanačný systém, ktorý je možné nanášať aj na nevysušené murivo s vysokou vlhkosťou a silným zasolením. Profisan je riešenie pre trvalo vlhké steny domov nielen po povodniach, ale aj vlhkých historických budov.

Systém Profisan zahŕňa dve sanačné omietky 


Sanačné omietky KM BETA = pre dokonalé riešenie vlhkosti

1370123
KM Beta, a.s.

Profisan Hrubý – OS 401  je špeciálna jadrová sanačná odvlhčovacia omietka so zrnitosťou 4 mm určená pre ručné nanášanie vo vnútornom aj vonkajšom prostredí. Ide o hydrofilnú omietku, čiže omietku schopnú viazať vodu, ktorej odvlhčovací efekt spočíva v odvode vlhkosti z muriva difúziou, vo forme vodnej pary. Voda vo forme vodných pár vďaka tomu prúdi podstatne vyššou rýchlosťou a omietka je zasoľovania pomalšie. Profisan Hrubý sa používa ako súčasť odvlhčovacieho systému Profisan.


Sanačné omietky KM BETA = pre dokonalé riešenie vlhkosti

1370121
KM Beta, a.s.

Profisan Jemný – OS 402 skrýva špeciálnu štukovú sanačnú vrchnú omietku určenú pre ručné nanášanie vo vnútornom aj vonkajšom prostredí. Je určená pre povrchové úpravy jadrové sanačné odvlhčovacie omietky Profisan Hrubý a je súčasťou odvlhčovacieho systému Profisan spoločnosti KM BETA.

Suché maltové a omietkové zmesi KM BETA vyrába nedávno dokončený závod v Bzenci na Hodonínsku. Sortiment zastrešený značkou PROFIMIX zahŕňa kvalitné cementové potery, lepiace a stierkovacie hmoty, murovacie malty, jadrové a štukové omietky a tepelno-izolačné malty a omietky. Tradičnou komoditou značky KM BETA je kvalitná betónová strešná krytina, ale aj dva ucelené murovacie systémy (vápenno-pieskové murivo, pálené murivo). Nakupujte rozumne a lacno na eshop.kmbeta.cz.

Viac na www.kmbeta.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: sanačné omietky
Zdieľať článok