Široká škála fototapiet na vstavané skrine

31. 03. 2011 Zdieľať

Slovenský výrobca vstavaných skríň Divendoor priniesol v minulom roku na náš trh fototapety. Aktuálne rozširuje nielen ponuku fototapiet, ale aj možnosť vytvoriť si originálnu skriňu prostredníctvom fototapety s vlastnou fotografiou.

Vstavaná skriňa už nie je len účelným doplnkom spálne, detskej izby či predsiene. Vďaka moderným technológiám sa môže stať neprehliadnuteľnou ozdobou interiéru. Stačí ju oživiť fototapetou, ktorá dokáže spríjemniť a osviežiť interiér a zároveň ho opticky zväčšiť. „Spoločnosť Divendoor rozširuje v súčasnosti ponuku fototapiet. Pre veľký záujem ponúkame väčšiu variabilitu, väčší výber farieb a viac možností. V ponuke máme aktuálne 68 fototapiet, ktorých farby si môže zákazník meniť podľa vlastného vkusu. Do úzadia sa postupne dostávajú tradičné drevené dekory a nastupuje čas farieb a zaujímavých motívov. Vybrať si možno z veľkého množstva kvetinových vzorov, moderných grafických motívov, geometrických tvarov či obrázkov, ale aj z bohatej palety farieb,“ hovorí Silvia Gordová, konateľka spoločnosti Divendoor.
Spoločnosť Divendoor ponúka kvalitné vstavané skrine, ktoré neobmedzujú fantáziu klientov. Celkový dizajn každej miestnosti v byte či rodinnom dome možno doplniť fototapetou, ktorá bude ladiť nielen s farbou stien, ale aj s jednotlivými kusmi nábytku. Zákazník má na výber aj motívy zvieratiek či kreslených postavičiek, ktoré potešia každé oko dieťaťa. Zaujímavou možnosťou je tiež fototapeta s vlastnou fotografiou. Čo pre to musíte urobiť? Jedinou podmienkou je fotografia dostatočných rozmerov v tlačovej kvalite, ktorú Divendoor jednoducho prenesie na dvere novej vstavanej skrine. Vstavané skrine Divendoor sú kombináciou výbornej kvality, ceny a variability.

Viac informácií nájdete na www.divendoor.sk.
 

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok