Solarifikácia pre vás skrotila Slnko

Solarifikácia pre vás skrotila Slnko

07. 05. 2010
Zdieľať

Od 1.4.2010 úspešne prebieha I. ročník projektu Solarifikácia miest a obcí na Slovensku, ktorého hlavným zámerom je informovať obyvateľov o výhodách využívania obnoviteľných zdrojov energie a ponúknuť im výhodné solárne zostavy, priniesť finančné výhody obciam a mestám a zníženie produkcie skleníkových plynov o 100 ton ročne.

Domácnosti v rodinných domoch, ktoré neváhali a do projektu Solarifikácie sa zapojili inštalovaním solárneho systému, sa už tešia z využívania skrotenej slnečnej energie na ohrev teplej úžitkovej vody.


 Pre bytové domy, ubytovacie a rekreačné zariadenia, ktoré prejavili záujem sa zapojiť do projektu Solarifikácie, boli vypracované návrhy ako ušetriť finančné prostriedky využitím slnečnej energie na základe vyplnenia dotazníka pre návrh solárneho systému, ktorý nájdete na stránke projektu www.solarifikacia.sk. Prvé realizácie ubytovacích zariadení prebehli koncom apríla a realizácie prvých bytových domov sa uskutočnia v priebehu mája.


Veľkú zásluhu pri napĺňaní cieľov projektu Solarifikácie majú aj obce a mestá, ktoré sa aktívne zapájajú do projektu a aj touto formou im chceme za ich aktivity poďakovať.


Ak sa chcete zapojiť aj vy, tak neváhajte a vyberte si jednu zo základných ponúkaných solárnych zostáv z ponuky projektu. V prípade bytového domu, ubytovacieho či rekreačného zariadenia vyplňte dotazník pre návrh solárneho systému a po jeho zaslaní na adresu solarifikacia@solarifikacia.sk budete kontaktovaný naším odborníkom pre doriešenie technických detailov.


 Využite aj vy všetky výhody projektu Solarifikácia a okrem iného aj možnosť získania solárneho systému zdarma vďaka partnerom projektu (viac na www.solarifikacia.sk). Staňte sa aj vy spokojnými užívateľmi slnečnej energie.


Solarifikácia miest a obcí na Slovensku
Galvaniho 12/B, 821 04 Bratislava 2
Tel.: 0911 603 599
e-mail: solarifikacia@solarifikacia.sk
www.solarifikacia.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: solarifikacia
Zdieľať článok

Diskusia