Súťažte so CityPark Ružinov

04. 11. 2015 Zdieľať

VYHRAJTE nový mobil SAMSUNG GALAXY J1!

Rezidenčný projekt CityPark Ružinov, ktorý vyrastá medzi ulicami Plynárenská a Jarabinkova v Bratislave, spája požiadavku blízkosti centra mesta so zámerom developera, a to vytvorenia oázy pokoja a zelene uprostred moderného mestského bývania. Projekt bude so svojimi viac ako 400 bytmi, 117 ateliérmi, loftmi a apartmánmi či 16 obchodnými priestormi najväčším bytovým komplexom v danej lokalite. Viac ako 7 700 m2 zelene rozprestierajúcej sa v okolí bytového komplexu bude rezidentom poskytovať rôzne možnosti trávenia voľného času. Detské ihrisko, oddychové zóny v tieni stromov, či výbeh pre psov sú len zlomok toho, čo park v srdci Ružinova poskytne svojim obyvateľom.

Vysokú kvalitu a komfort bývania podčiarknu obchodné priestory na prízemí každého z blokov, určené na zriadenie napríklad príjemnej kaviarničky, potravín, lekárne či kaderníctva. Obyvatelia budú mať k dispozícii spoločné herne pre deti alebo spoločenské miestnosti na trávenie voľného času.

www.cityparkruzinov.sk

SÚŤAŽNÁ OTÁZKA

Koľko obchodných priestorov je naplánovaných v projekte?

Správne odpovede posielajte na adresu sutaz@jaga.sk najneskôr do 9. 12. 2015. Jeden z Vás získa mobil Samsung Galaxy J1 a jeden ročné predplatné časopisu Môj dom.

VYHRAJTE nový mobil SAMSUNG GALAXY J1!


VYHRAJTE nový mobil SAMSUNG GALAXY J1!

VYHRAJTE nový mobil SAMSUNG GALAXY J1!

Výhercov aj podmienky súťaže nájdete na www.mojdom.sk.

Fotografie sú ilustračné.

Kategória: Súťaže
Zdieľať článok