Svetlo, ktoré prináša zážitky

19. 09. 2018
Zdieľať

Leto je preč a dni sa nám krátia, no počas teplejších večerov vonku radi posedíme aj po zotmení. Na mesačný svit sa však spoliehať nemôžeme, takže si treba vybrať nejakú príjemnú a praktickú formu osvetlenia.

Využite svoj cit pre detail 

Pri riešení osvetlenia nám nejde iba o to, aby sme okolo seba videli. Exteriérové zariadenie radi zladíme s nábytkom a inými doplnkami, pričom osvetlenie nie je výnimkou. Ak teda hľadáte svietidlá, ktoré nebudú pôsobiť rušivo, ale naopak doplnia celkový charakter okolia, riešením môže byť LED pás Philips Hue Outdoor Lightstrip, s ktorým si predĺžite príjemné  večery na terase, balkóne alebo verande. 

Možnosti sú nekonečné

Philips Hue Outdoor Lightstrip vám umožňuje veľké možnosti nastavení. Vďaka prepojeniu so zariadením Hue Bridge ho môžete ovládať smartfónom alebo tabletom. Nejde však len o zapínanie a vypínanie – svetlo môžete tlmiť podľa svojich predstáv, nakoľko máte k dispozícii 16 miliónov farieb a všetky odtiene bieleho svetla. Či už potrebujete studené biele svetlo na dokončenie práce po zotmení, prípadne teplejšie tóny na relax s knihou, všetko nastavíte pár dotykmi tak, ako práve potrebujete. Vonkajší relax s priateľmi sa predsa západom slnka nekončí.


Svetlo, ktoré prináša zážitky

Svetlo, ktoré prináša zážitky
Philips

Umiestnenie možné kamkoľvek

Ľahko tvarovateľný svetelný pás jednoducho prispôsobíte potrebám vášho exteriéru tak, aby ste zvýraznili chodník, prípadne iné detaily. Stane sa tak novým prvkom záhradnej architektúry, ktorú máte plne vo svojich rukách. Priložené úchytky a skrutky umožňujú jednoduchú montáž na stenu alebo strop, netreba sa však obmedzovať konvenčnými zvykmi. Philips Hue Outdoor Lightstrip naše poveternostné podmienky bez problémov zvláda, takže pri umiestnení nemusíte mať obavy ani zo silných dažďov. 

Kompatibilita nad očakávania

Tých nás, ktorí si technologické novinky užívajú plnými dúškami, určite poteší aj možnosť prepojenia so systémami ako Amazon Alexa, Apple HomeKit či Google Assistant. Hlasové ovládanie svetiel na vašej záhradke teda nie je žiadne sci-fi. Je to prítomnosť, ktorá zvýši váš komfort, rovnako ako najrôznejšie nastavenia časovania pri príchode domov alebo východe a západe slnka. 

Viac na www.philips.sk/hue ​

Kategória: Aktuality
Tagy: LED pás osvetlenie
Zdieľať článok

Diskusia