Terasový systém Twinson ešte lacnejšie! Leto na terase a pri bazéne v pokoji a v pohode

11. 05. 2012 Zdieľať

Spoločnosť Inoutic / Deceuninck, popredný európsky dodávateľ prvotriednych okenných profilov a stavebných systémov, pripravila pred letnou sezónou pre zákazníkov ďalšie zlacnenie bezúdržbového terasového systému Twinson. Zľavu vo výške 10 % si možno uplatniť u vybraných certifikovaných predajcov.


Od marca 2012 spoločnosť Inoutic trvalo znížila predajnú cenu celého sortimentu terás z kompozitného materiálu Twinson O-Terrace a Twinson O-Terrace+. Navyše v období od 14. mája do 30. júna 2012 si zákazníci môžu tento terasový systém zakúpiť u vybraných certifikovaných predajcov s ďalšou mimoriadnou zľavou až 10 %, teda za cenu od 54 eur/m2 (bez DPH a bez montáže). Cena montáže závisí od zložitosti návrhu terasy a môže sa líšiť v závislosti od dodávateľa.

Twinson O-Terrace ako aj Twinson O-Terrace+ sú tiež ideálnym riešením pre obklad vonkajších bazénov. Z architektonického hľadiska možno prostredníctvom jedného druhu materiálu jednoducho zladiť vonkajšiu terasu a obklad okolo bazénu. Výhodou sú tiež jeho nízke nároky na údržbu, protišmykový povrch a fakt, že materiál sa neštiepi (nehrozí záder triesky) a je tak bezpečný aj pre deti.

Twinson je, ako jediný kompozitný terasový materiál na trhu, dostupný v 8 farebných variantoch.

Celý systém možno zakúpiť u certifikovaných predajcov, ktorí poskytujú aj odbornú montáž terás či obkladov bazénov podľa želania zákazníka. Kontakty na certifikovaných predajcov v jednotlivých regiónoch SR, ktorí túto časovo obmedzenú 10 % zľavu poskytujú, sú k dispozícii na nových webových stránkach www.inoutic.sk v záložke Terasy – Výrobcovia a predajcovia.


Terasový systém Twinson ešte lacnejšie! Leto na terase a pri bazéne v pokoji a v pohode

1102327
Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o.

 
Ďalšie novinky Twinson O-Terrace a Twinson O-Terrace+
Dosky Twinson O-Terrace+ sa teraz vyrábajú so 7 komorami. Nové konštrukčné riešenie zaisťuje vyššiu pevnosť a odolnosť proti prípadnému poškodeniu tlakom a dosky tak majú aj vyššiu nosnosť. Hmotnosť dosiek i pri väčšom počte komôr zostala zachovaná.

Pôvodné kovové spony, ktoré slúžia na uchytenie terasových dosiek k nosnej hliníkovej konštrukcii, sa nahradili sponami v plastovom prevedení. Tie lepšie vyrovnávajú dilatáciu medzi doskami, t. j., lepšie „absorbujú“ rozťažnosť dosiek. Plastové spony sa dodávajú pre Twinson O-Terrace ako aj pre Twinson O-Terrace+. Novinkou je tiež, že terasový systém Twinson O-Terrace možno montovať na hliníkové podkladové profily v nosnom aj nenosnom variante.

Čo je Twinson
Twinson je vyrobený z dreva (50 %) a PVC (50 %). Spojením výhod obidvoch zložiek v jedinom materiáli poskytuje Twinson to najlepšie z oboch svetov – prírodný vzhľad, hrejivý pocit z dreva a trvanlivosť PVC s minimálnou údržbou. Twinson má certifikát PEFC a je 100 % recyklovateľný. Predstavuje alternatívu k tvrdému tropickému drevu, šetrnú k životnému prostrediu. Zatiaľ čo tvrdé tropické drevo je dostupné iba v ohrozených dažďových pralesoch. Twinson obsahuje drevo, ktoré rýchlo rastie v stále obnovovaných lesoch.

Výhody materiálu Twinson:
•    Prirodzený vzhľad
•    Nenáročná údržba
•    Trvanlivosť
•    Odolný proti vode
•    Odolnosť proti hmyzu
•    Nepraská
•    Šetrný k životnému prostrediu (100 % recyklovateľný)
•    Bez triesok
•    Certifikát PEFC

Ďalšie informácie nájdete na  www.inoutic.sk
 

Zdroj: Key Communications, spol. s r. o.

Kategória: Aktuality
Tagy: twinson
Zdieľať článok