Tronic Heat 3500 – elektrický vykurovací kotol značky Bosch

03. 08. 2018
Zdieľať

V jednoduchosti je krása. Bosch navrhol elektrický vykurovací kotol Tronic Heat 3500 pre Váš domov práve s týmto princípom v mysli. S ľahkosťou Vám poskytne teplo, prípadne teplú vodu, ktorú potrebujete k Vášmu pohodliu. Samotná inštalácia a ovládanie je jednoduchosť sama o sebe. Ďalším bodom v prospech kotla Tronic Heat 3500 je jeho nádherný dizajn.

Jednoduché riešenie pre teplú vodu

Konštantná dodávka tepla a teplej vody je neodmysliteľnou súčasťou moderného bývania. Tronic Heat 3500 je schopný pokryť všetky Vaše potreby tým najjednoduchším možným spôsobom a zabezpečiť tak najväčšie možné pohodlie. Všetko čo potrebujete je elektrická prípojka. Kotly sú k dispozícii vo verziách s tepelným výkonom od 4 do 24 kW. Elektrický kotol Tronic Heat je ideálny pre byty a apartmány a perfektný aj pre rodinné domy. 
 

Tronic Heat 3500 – elektrický vykurovací kotol značky Bosch

2226673
Robert Bosch, spol. s r.o., Divízia Termotechnika – Junkers

Ideálny pre modernizáciu ako aj novostavby

V prípade, že máte záujem o elektrický kotol, ktorý bude jediným zdrojom tepla vo vykurovacom systéme, Tronic Heat 3500 s expanznou nádobou a energeticky úsporným čerpadlom je tou najlepšou voľbou pre všetkých. Tronic Heat 3500 je ideálnym riešením pre modernizáciu ako aj pre nové rezidenčné projekty. 
 

Tronic Heat 3500 – elektrický vykurovací kotol značky Bosch

2226677
Robert Bosch, spol. s r.o., Divízia Termotechnika – Junkers

Využívať výhody značkovej kvality

S Tronic Heat 3500 si vyberáte konštrukciu z tých najlepších materiálov, vynikajúce vyhotovenie, atraktívny a moderný dizajn. Stručne povedané, dostanete kvalitu značky Bosch. Dôkazom tejto kvality sú nespočetné detaily ako napríklad tichosť prevádzky samotného kotla, ktorá je tichšia ako šepot, alebo integrovaná elektronika, ktorá zabezpečuje, že tepelná záťaž je rovnomerne rozložená na všetky vykurovacie prvky pre zaistenie mimoriadne dlhej životnosti.

Prehľad všetkých výhod

Tronic Heat 3500 s expanznou nádobou a energeticky úsporným čerpadlom
Dostupný v 7 výkonoch, od 4 do 24 kW
Jednoduchá inštalácia a časovo nenáročná údržba
Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť
Moderný funkčný dizajn
Jednoduchý a pohodlný koncept ovládania
Inteligentná elektronika s vlastnou diagnostikou a pokročilými funkciami
 
Robert Bosch, spol. s r.o., Divízia Termotechnika – Junkers, www.junkers.sk  
Kategória: Aktuality
Tagy: elektrický kotol vykurovanie
Zdieľať článok

Diskusia