Britterm

Určite všetci poznáte porekadlo „Keď sa zima opýta, čo si robil v lete“.

30. 11. 2020 Zdieľať

U nás stavbárov to platí práve naopak. Stavbu treba začať plánovať práve v tomto zimnom období a na jar sa s odhodlaním pustiť do samotnej realizácie.

Spoločnosť IPEĽSKÉ TEHELNE a.s. vám ponúka okrem svojho kompletného stavebného systému BRITTERM aj svoje služby a poradenstvo. Ak ste sa rozhodli dať si vypracovať projekt naši technickí pracovníci Vám radi pomôžu.

V prípade že už svoj projekt máte, určite vás najviac zaujíma koľko bude stáť hrubá stavba. ZADARMO vám urobia výpočet materiálu, cenovú ponuku a kladačský plán na preklady a keramický strop. Stavebný systém BRITTERM je tak jednoduchý že stavbu potom zvládne každý zručnejší človek aj sám. Zdá sa Vám to stále málo? Vami vybraný tovar Vám dovezieme na stavbu ZADARMO. Stále málo?

Tak k tomu pridáme spojovací materiál ( lepidlo BRITTERM alebo penu DRY BRITTERM) samozrejme ZADARMO. No a samozrejme nesmieme zabudnúť ani na inovácie ktoré pre Vás chystáme. V roku 2021 plánujeme spustiť výrobu najmodernejších výrobkov BRITTERM 30 MAX a BRITTERM 50 MAX spĺňajúcich tie najvyššie nároky na akustické a tepelnoizolačné vlastnosti. Sme tu s vami už 70 – rokov.

Podrobnejšie informácie nájdete na www.britterm.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: Britterm stavebný materiál stavebný systém
Zdieľať článok
Šamotová tehla: Stvorená pre kozuby aj obkladyDom z tehly

Šamotová tehla: Stvorená pre kozuby aj obklady

Izolácia podlahy v starom domeDom z tehly

Izolácia podlahy v starom dome

5 dôvodov, prečo sa vyplatia ťažké stropné konštrukcieDom z tehly

5 dôvodov, prečo sa vyplatia ťažké stropné konštrukcie

Ako začať stavať dom? Pozrite si veľký manuálDom z tehly

Ako začať stavať dom? Pozrite si veľký manuál