Mobilné vírivky Kamino
Zdroj: TEMPO KONDELA

Vírivky Kamino pre relax aj zábavu

27. 11. 2020 Zdieľať

Kúpeľ vo vírivke je prospešný pre naše telo aj našu myseľ. Nafukovacie vírivky Kamino si môže užívať celá rodina. A to po celý rok! Relax, ktorý si zamilujete.

Mobilné vírivky Kamino

Mobilné vírivky Kamino

Zdroj: TEMPO KONDELA

Nafukovacie vírivky z radu Kamino môžete inštalovať v interiéri aj v exteriéri. Dbajte na to, aby interiér bol dostatočne vetraný pre väčšiu vlhkosť. V exteriéri zvoľte miesto, ktoré je blízko k zdroju energie a vody. Povrch musí byť pevný a rovný. Každá vírivka má integrovaný ovládací panel, na ktorom si môžete zvoliť ohrev vody až do 40°C, masáž (100-130 masážnych trysiek) a filtráciu. V zimnom období nesmie voda vo vírivke klesnúť pod 4°C. Súčasťou balenia je izolačná podložka, filter 2ks (výdrž jedného filtra cca 168 hodín), taška, hadice, elektrické káble a termoizolačny kryt. Okrúhla alebo štvorcová, pre 2 až 6 osôb podľa výberu. Možnosť dokúpiť opierky na hlavu a držiak nápojov.

Mobilné vírivky Kamino

Zdroj: TEMPO KONDELA

Priaznivý vplyv na organizmus

Horúci kúpeľ priaznivo pôsobí na naše svaly, je prospešný pre pohybový aparát, uvoľňuje psychické aj fyzické napätie. Zlepšuje prekrvenie. Odburáva stres. Brušné a tráviace orgány sa posilnia a oživia sa ich funkcie. Vírivku oceníte pri bolestiach chrbtice či urýchlení hojenia po úrazoch. Pridajte do vody esenciálny olej, nervová sústava sa upokojí, prečistia sa dutiny dýchacích ciest. Kúpeľ v mobilnej jacuzzi skvalitňuje náš spánok.

Vírivky Kamino za dlhodobo nízke ceny na www.temponabytok.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: Mobilné vírivky Nafukovacie vírivky
Zdieľať článok